2737
2739
عنوان

فکرشم نمیکردم زاج ک انقد میگم خوب باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2630 بازدید | 137 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من وقتی از حموم درمیام سریع بادی اسپلش استفاده میکنم تا حموم بعدی بدنم خوشبو حتی لباستم بوی خوبی میگیره همه جای بدنم میشه استفاده کرد زاج حتی اگ بی ضررم باشه بی دردسر نیست 

ن عرق نکردم من همش خیس بود زیر بغلم از خودم بیزار شدم

چه خوب؛ممنونم که تجربتو گفتی؛🙏💖

عطاریا دارن؟

هر گاه که تسلیمم  در کارگه تقدیر آرام تر از آهو بی باک ترم از شیر.هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر. ( حضرت مولانا )
2731
عرق کردن یه امر طبیعیه واسه بدن بجاش از مام های طبیعی تب سنتی استفاده کن که عرق کنی ولی عرقت بو نده

ابجی نام زدم بازم عرق میکردم، کلافه بودم اخه همش بو میداد هی بچم بهم میگفت ناراحت میشدم 

چه کاری اسپری دئودورانت بزن بازم‌بو‌ نمیگیره عوضش میدونی مخصوص زیر بغله نه مثل زاج معلوم نیست چیه

با اسپره آدم بازم عرق میکنه ولی زاج اصلا عرق نمیکنی   هرچند خودم از بوی زاج خوشم نمیاد

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃 دلم میخواد تاپیکام براتون حس خوب داشته باشه😍
من وقتی از حموم درمیام سریع بادی اسپلش استفاده میکنم تا حموم بعدی بدنم خوشبو حتی لباستم بوی خوبی میگ ...

از من تا از حموم میومدم ابجی بو می‌گرفت یکم اضافه وزن دارم مطمنم از اونه

2740
از من تا از حموم میومدم ابجی بو می‌گرفت یکم اضافه وزن دارم مطمنم از اونه

اره اصلا عرق بو داره برای بعضیا تند خیلی بیشتر حس میشه مخصوصا تابستون من همیشه تو کیفم دارم موقع لباس عوض کردن سریع میزنم یا تو ماشین حس کنم عرق کردم میزنم مهم اینه بوی عرق ندی تا برسی خونه هم دوش میگیری دیگ

2706