2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلاس خیلی طول میکشه ترجیح دادم خودم یاد بگیرم

اگه استپ کردی دوره میتونی بخری

اگه خودآموز یاد میگیری کتاب های mindset رو از ۱ تا ۳ بهت پیشنهاد میکنم بخونی عالی هستن

من آیینه تو هستم...
2731
برای سطح مبتدی تا پیشرفته س؟

اره کتاب اولش مبتدی کتاب دومش متوسط کتاب سوم پیشرفته

خوبیش اینه کامل هم با آزمون آیلتس آشنات میکنه خودش CD هم داره داخلش میزاری متن هارو برات میخونه 

البته در کل یه دیکشنری خوب دم دستت باشه تلفظهایی که نمیدونی رو داخلش سرچ کن اگه لهجه بریتیش بخونی بهتره من خودم امریکن یاد گرفته بودم آزمون آیلتس که دادم بریتیش بود کمی برام سخت بود

من آیینه تو هستم...
2740
اها اونجوری برام سخته کاش توضیحاتش به فارسی بود

دنبال توضیحات فارسی نرو

من ارشد زبان دارم

بهترین روش اینه از همون اول انگلیسی پیش بری کلماتی که بلد نیستی رو داخل دیکشنری بزنی معنیشو زیرش بنویسی اینجوری عمیق زبان رو یاد میگیری و دیگه یادت نمیره

من آیینه تو هستم...
دنبال توضیحات فارسی نرو من ارشد زبان دارم بهترین روش اینه از همون اول انگلیسی پیش بری کلماتی که بل ...

باشه مرسی قربونت💕

من الان یه سطحیم ک انگلیسیو میفهمم ولی متوجه نمیشم😂یعنی یه چیزی به انگلیسی میشنوم خوب تو ذهنم مرور میکنم بعد میفهمم معنیشو 

باشه مرسی قربونت💕 من الان یه سطحیم ک انگلیسیو میفهمم ولی متوجه نمیشم😂یعنی یه چیزی به انگلیسی میشن ...

فدات

این یعنی مغزت داره آماده میشه نگران نباش ادامه بده❤❤❤

من آیینه تو هستم...