2737
2734
عنوان

اسنپ

44 بازدید | 6 پست

دیشب با دوستم اسنپ گرفتیم که از یه جایی بریم خونه بعد چون چول خورد نداشتیم گفتیم همون اول راه به راننده بگیم که اگه نتونست خورد کنه یه فکری بکنیم 

خلاصه طرف گفت اره اوکیه و اینا ما پولو بهش دادیم (میدونم اشتباه کردیم نباید پولو همون اول میدادیم ولی از یه طرفم میگم بهتر که زود پولو بهش دادیم و با همچین ادمی تا دم در خونه نرفتیم اصلا نرمال نبود )

دو دیقه بعد دیدم سفرو لغو کرد وقتیم اعتراض کردم میگفت من دیگه لغو کردم نمیشه برش گردونم و هی میگفت مگه مشکلش چیه الان لغو کردم دیگه 

یکم بحثمون شد بعد داد زدم همونجا پیاده شدیم 

تو بازخورد سفر نوشتم که چه رفتاری داشت پیامشم واسم اومد که پیگیری میشه 

واقعا پیگیری میکنن یا نه همش الکیه؟ 

منم سوار شدم لغو رو زد بعد گفت چون دیر اومدید خود اسنپ پایان سفر زده😐

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم سوار شدم لغو رو زد بعد گفت چون دیر اومدید خود اسنپ پایان سفر زده 😐

تاره این خوبه به من میگفت ما عادتمونه بعده دو دقیقه لغو میکنیم شما که ادرسو بلدید دیگه مشکلتون چیه😑

2731
تاره این خوبه به من میگفت ما عادتمونه بعده دو دقیقه لغو میکنیم شما که ادرسو بلدید دیگه مشکلتون چیه😑

دقیقا😑 خودم آدرس رو بهش گفتم. فازشون؟ آدم استرس میگیره خب.

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄