2737
2734
عنوان

کمسیون پزشکی

212 بازدید | 19 پست

سلام

دوستان من شنبه هفته پیش انتقال داشتم. دبیرم و یکشنبه تا سه شنبه نرفتم مدرسه امروز هم نرفتم.چون دکترم تا ۳۱ ام استعلاجی داده

حالا امروز مدیر زنگ زد گف باید بری کمسیون چون بیشتر از ده روز میشه.

اگر من تا سه شنبه نرم که میشه تازه ۱۰ روز.

و اینکه روال کمسیون چطوریه؟

برای من که میخواستم مرخصی بگیرم تمام مدارک پزشکی ،سونو،آزمایش،و...همه رو شوهرم برد مرکز استان درمانگاه مخصوص فرهنگیان تحویل داد ،خودشون دیگه کمیسیون گرفتن بعد از چند روز شوهرم رفت نامه اش تحویل گرفت بردیم اداره 

این دست تهی لبریز دعاست... الحمدالله کما هو اهله
برای من که میخواستم مرخصی بگیرم تمام مدارک پزشکی ،سونو،آزمایش،و...همه رو شوهرم برد مرکز استان درمانگ ...

بعد کمسیون تایید کرداستراحتتون رو؟شما هم انتقال داشتید؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

۳ ماهه اول خود درمانگاه فرهنگیان مرکز استان تایید میکنند بعد ۳ ماه بعد میری کمیسیون تخصصی اونم سخت تر میگیرن اونم مرکز استان مدارک هم چیزهای که کاربر قبلی گفت باید ببری نوبت بزنن تاریخ کمیسیون براتون اس ام اس میاد

2731

من فقط یکبار رفتم کمیسیون اونم سال 92 بود 

الان نمی دونم قوانین چطوره آیا مثل قبله یا نه 

اما اونزمان مدارک رو بردم قبلش برده بودم روز و ساعت جلسه رو برام مشخص کردن 

نوبتم شد رفتم داخل چک کردن ازم پرسیدن برای من پزشکم دو هفته استعلاجی داده بود اونا گفتن یک هفته بیشتر قبول نمی کنیم 

اون سال ها بالاتر از 3 روز باید می رفتی تامین برا تایید و پرداخت حقوق 

الان فک کنم قوانین خیلی فرق کرده

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
من فقط یکبار رفتم کمیسیون اونم سال 92 بود  الان نمی دونم قوانین چطوره آیا مثل قبله یا نه  ...

یعنی اگر من نرم کمسیون تنها اتفاقی که میفته حقوق این چند روز را نمیدند یا مشکل دیگه ای هم پیش میاد؟

2740
یعنی اگر من نرم کمسیون تنها اتفاقی که میفته حقوق این چند روز را نمیدند یا مشکل دیگه ای هم پیش میاد؟

بیمت هم رد نمیشه 

این چند روز ناقصی بیمه داری

باید چک کنی مدیریت اشتباه نزنه فاتحه بیمه رو بخونه بخاطر این چند روز 

به نظر من برو کمیسیون واقعا به اون دردسر ناقصی بیمه و اشتباهات فراوون که تو سیستم رخ میده نمیارزه

بیمت هم رد نمیشه  این چند روز ناقصی بیمه داری باید چک کنی مدیریت اشتباه نزنه فاتحه بیمه رو بخ ...

اخه کمسیون هم بخام برم باید این همه را برم و پله و ...

گفتم اگر قراره دردسر بکشم این دو روز آخر رو میرم مدرسه فوقش همش میشینم 

اخه کمسیون هم بخام برم باید این همه را برم و پله و ... گفتم اگر قراره دردسر بکشم این دو روز آخر رو ...

اگر بری مدرسه این دو روز رو نمی فرستت کمیسیون صد در صد برو 

حوصله دردسر داری

2706