2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگو بزار یه چند وقت بگذره ، آتیش ها بخوابه بعد زنگ می زنم! .

کلا یه کاری نمی خواهی انجامش بدی ، عقبش بیانداز ، در اکثر مواقع خودش حل می شه!  یا اونها زنگ می زنند یا شوهرت!  یا یادشون می ره! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2740

عزیزم به نظر من شما خودتون کوچیک نمیکنین پادر میونی میکنین الان دوتا خانواده دعوا میکنن یه ریش سفید بینشون خوب میکنه خودشو کوچیک کرده شما به نظرم با اینکار هم تو چشم همسر وهم چشم خواندشون خودتونو بیشتر عزیز میکنین

کوچیک نمیشی اگر ازدلشون دربیاری خودت عزیز تر میشی پیششون

عزیزم من اینقدر از این مهربونیا خرج کردم و از دل مادرشوهرم در آوردم.

آخرش با جاری هر.زه هماهنگ شدن و ۷ سال تمام چنان تحقیرم کردن که به زور کمر راست کردم زیر اون همه فشار

نه نکن.ممکنه حتی برگردن بگن به تو چه یه چیزی بوده بین ما و بچمون تو دخالت نکن.بعد اینجوری شان تو میاد پایین اونا که تهش خوب میشن باهم این وسط تو میشی آدم بده.ولی یه چیزیو یادت باشه تو مثل روال گذشته اگه زنگ میزدی اگه سر میزدی روال قبلتو داشته باش.احترانشونو نگه دار.اصلا خودتو قاطی نکن چون شوهرت قهره تو ام قهر باشی

عزیزم به نظر من شما خودتون کوچیک نمیکنین پادر میونی میکنین الان دوتا خانواده دعوا میکنن یه ریش سفید ...

آخه اونا بدون اینکه من هیچ نقشی داشته باشم گفتم زنت پرت کرده

چرا اسم خانواده شوهر میاد همه گارد میگیرن ب خدا اونا هم ادممم شیطان نیستن

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2706