2737
2739
دیروز پریروز حالم بد بود  امروز خداروشکر خوبم  دو ماهی میشه جدا شدم ،،رو به بهبودم خدارو ...

اخ عزیزز دلمم درکت میکنم تو این حال بودم الان 10 ماه میگذره و روز ب روز بهتر میشم

تو ممکنه دوباره بعضی روزا حالت بد بشه باز ولی سعی کن ارتباط نگیری عالی میشی

عزیزم همه گاهی اوقات احساسشون اینه تو تا وقتی خودتو داری کسیو لازم نداری

میدونم ولی اخه میدونی نه خانواده دارم یعنی دارم ولی چند ساله قطع رابطه ایم کلا با من حال نمیکنن.خانواده شوهر هم ک مثه ابر بهارن یه روز خوب ی روز بد منم با اونا حال نمیکنم امروز انقد دلم یکیو یا یه جاییو میخواد برم دوس داشتم برم خونه خواهرم مثلا ولی حیف

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم از ی روانشانس کمک بگیر  البته خواستی من کنارتم

اگر گروه خانومها میشناسید که گروهی ورزشی رژیمی چیزی دارن یا دورهمی بهم معرفی کنید.من خیلی تنهام بیشتر حال بدم از اینه

اول تیر ۱۴۰۲ وزن شروع ۸۷.هدف اول۸۴هدف دوم ۸۱ هدف سوم ۷۸ هدف چهارم ۷۵هدف پنجم ۷۲ هدف ششم ۶۹ هدف هفتم ۶۶هدف نهایی۶۳.من تا عید نوروز ۱۴۰۳ به هدف نهاییم رسیده ام💪
الان چرت ترین خونه ۲ میلیاردی کمترین ماشین ۴۰۰_۵۰۰ در این حد هست ولی نباید انتظار خونه خفنو ماشین ب ...

ن دیگه الان تو این اوضاع ی زندگی معمولیم باید قانع بود بهش مگنه اگه توقع بالا باشه باید تا اخر عمر مجرد موند و افسرده

2731
اخ عزیزز دلمم درکت میکنم تو این حال بودم الان 10 ماه میگذره و روز ب روز بهتر میشم تو ممکنه دوباره ب ...

اهوم 

حواسم هست بهش🙃

کنترل میکنم خودمو 

دلیل جدایی تون چی بود؟ 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
2740
اهوم  حواسم هست بهش🙃 کنترل میکنم خودمو  دلیل جدایی تون چی بود؟

خانواده ها عزیزم مخالفت خانواده 

نامزدم بودم فک کردیم هر چی بریم جلو تر بدتر میشیم دیگه خیلی اذیت کردن هی بدتر میشدن

الان 18 سالمه و مطلقم:)

خانواده ها عزیزم مخالفت خانواده  نامزدم بودم فک کردیم هر چی بریم جلو تر بدتر میشیم دیگه خیلی ا ...

عقد بودین ؟

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
میدونم ولی اخه میدونی نه خانواده دارم یعنی دارم ولی چند ساله قطع رابطه ایم کلا با من حال نمیکنن.خانو ...

بگردمت عزیزم میدونم سخته ولی من هستم خواستی میتونیم صحبت کنیم باهم گوش شنواتم عزیز دلم شاید یکم اروم شدی

میدونم ولی اخه میدونی نه خانواده دارم یعنی دارم ولی چند ساله قطع رابطه ایم کلا با من حال نمیکنن.خانو ...

الهی منم خواهر تدارم خانوادمم دورن.کدوم شهری شما

اول تیر ۱۴۰۲ وزن شروع ۸۷.هدف اول۸۴هدف دوم ۸۱ هدف سوم ۷۸ هدف چهارم ۷۵هدف پنجم ۷۲ هدف ششم ۶۹ هدف هفتم ۶۶هدف نهایی۶۳.من تا عید نوروز ۱۴۰۳ به هدف نهاییم رسیده ام💪
2706