2733
2739
قبلا تشخیص نمیدادن! من بیش فعال بودم و تمرکز نداشتم و کسی تشخیص نمیداد. تا بزرگسالی خودم رفتم دنبالش

بله ولی خیلیا بیش فعال نبودن الان جمعیت کمه خیلیا بیش فعالن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم د نظر بگیر الان تشخیص ها دقیق تر شدن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

قدیم هم بوده ولی به دلیل ناآگاهی بهشون برچسب دیوونه یا خنگ یا شیطون میدادن و تنبیهشون میکردن اینکه شما میگی قدیم نبوده کاملا الکیه

بوده فقط آگاهیش نبوده الان که آگاهیش اومده شما فکر میکنی زیادن

2731
قدیم هم بوده ولی به دلیل ناآگاهی بهشون برچسب دیوونه یا خنگ یا شیطون میدادن و تنبیهشون میکردن اینکه ش ...

من نمیگم نبوده اینقدر شایع نبود اصلا خود معلم ها و مربی ها هم میگن 

اره عزیزم ولی آخه جمعیت کمه در صد بالا

مسلما نسل عوض شده ولی بیماری های اینچنینی واقعا بیشتر نشده

تلفات کم شده و تشخیص دقیق

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740
نه ربطی نداره ولی لزوما با هوش نیستن مخصوصا اوتیسم

یکی از طیف های اوتیسم، آسپرگر هست، معمولا هم آیکیوشون 130 و 140 هست. بعضی نوابغ تاریخ هم سندرم آسپرگر بودن که یکی از طیف های اوتیسمه

قبلا هم بوده.اسمشو‌نمیدونستن.وفتی بچه خیلی شیطنت واذیت میکرد میکفتن خییلی تخسه. از دیوار راست بالامیره. ذله شدیم ازدستش...الان فهمیدن اسمش بیش فعالیه...ا‌وتیسم هم نمیدونستن چیه.. میگفتن شیرین عقله.یا دیوونه هست. یاهر اسم دیگه ای میذاشتن

پارسا پسرمامان😍
مسلما نسل عوض شده ولی بیماری های اینچنینی واقعا بیشتر نشده تلفات کم شده و تشخیص دقیق

ببین یه سر بزنید به مراکز متاسفانه خیلی پدر مادر ها درگیرن همشون یدونه بچه دارن یا گفتارش ضعیفه یا تمرکز نداره یا اوتیسم یا... خیلی از ماها با اختلالهای کوچک و بزرگ بودیم ولی زندگی عادیمون مختل نمیشد الان واقعا مشکلات زیاد شده

زیرنویس شبکه ی سلامت نوشته بود قرص اهن در دوران بارداری اگه بدون نیاز واقعی بدن استفاده بشه باعث بیش فعالی در کودک میشه البته بنظر من بهتره از غذاهای طبیعی و سالم بقدر کافی استفاده کنن تا هم مشکل خونی اینا نداشته باشن هم باعث مشکلاتی مثل بیش فعالی نشن اوتیسم هم زمان کودکی ما نسبت به جمعیت زیر ۱۸ سال واقعا کم ونادر بود 

ببین یه سر بزنید به مراکز متاسفانه خیلی پدر مادر ها درگیرن همشون یدونه بچه دارن یا گفتارش ضعیفه یا ت ...

ولمون میکردن دیگه 

به بیش فعالی میگفتن شیطونه 

به اوتیسم و طیف هاش میگفتن اروم و حساس و خنگه

به مشکل گفتاری میگفتن تخم کفتر بده عموش یا دایی اش هم دیر زبون باز کرد

قبلا هم بوده.اسمشو‌نمیدونستن.وفتی بچه خیلی شیطنت واذیت میکرد میکفتن خییلی تخسه. از دیوار راست بالامی ...

ببین تخس و اینا ربطی به بیش فعالی نداره بیش فعالی شاخصهای خودشو داره همون بچه هایی که میگفتن تخسه الان بزرگ شدن و عاقل شدن به اصطلاح 

بیش فعالی اختلالیه که تا آخر عمر باید دارو مصرف کنن تا بتونن یکم مدیریت کنن

ولمون میکردن دیگه  به بیش فعالی میگفتن شیطونه  به اوتیسم و طیف هاش میگفتن اروم و حساس و ...

نه ببین آینده اون بچه ها مهمه اوتیسم و بیش فعالی شوخی نیست. درمان نداره آینده شون رو باید دید

2706