2733
2734

دیروز رفتم دکتر معاینه کرد گفت تبخال تناسلی توش تاولی و پر از آبه واسه تو ن تبخاله نه زیگیل بخاطر بارداری بدنت ضعیفه و عفونت بارداری و اگزما ی پوستیه 

با این حال نگرانم فک کنم مشکل فکری گرفتم 🥲

دکترم گفت زیگیل خطرناکه تو بارداری اگه کسی تبخال بگیره مشکلی نیست تهش بچه سزارین میشه یکم از اون فکرای بد دراومدم ولی بازم ناراحتم میگم نکنه تشخیص اشتباه داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نگران نباش ازکجا ممکنه تبخال گرفته باشی اخه

شکل ظاهری دونه هام مثل عکسای گوگل نبود بعد اول پیش ی دکتر انلاین ویزیت شدم اون از رو عکس گفت تب خاله ولی دیروز رفتم از نزدیک معاینه کرد گفت نه تبخال و زیگیل نیست

2740

یه سوال دقیقا چه مدلیه؟ زگیلیه؟

منم توی بارداری زگیل چند تا زدم اونموقع اینور اونور خوندم دیدم همینی که دکتر شما گفته درسته بعد از بارداری هم کلا از بین رفتن و دیگه ایجاد نشد

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
ن از این بابت نگران نبودم فقط نگران بچه ام

خب اگر تبخال یا زگیل بود ک باید نگران میبودی ، 

حالا ک گفتن اینا نیست و اگر ازمایش تب خالت هم منفی بوده ، پس حتما حساسیتی چیزیه ک ضرر نذاره برا بچه

یه سوال دقیقا چه مدلیه؟ زگیلیه؟ منم توی بارداری زگیل چند تا زدم اونموقع اینور اونور خوندم دیدم همین ...

برا من چندتا دونه قرمز بود ک میخارید دکتر گف تبخال آبکی پر از تاول میشه زیگیل هم گوشیتی فرم مث گل کلم

خب اگر تبخال یا زگیل بود ک باید نگران میبودی ،  حالا ک گفتن اینا نیست و اگر ازمایش تب خالت هم ...

والله ازمایش ندادم بنظرت بدم؟چشمی معاینه کرد گفت تبخال و زیگیل اینا نیس

2706