2737
2739
عنوان

خانوم های دوقلودار بیان

223 بازدید | 21 پست

سلام خانوما من بتام تو۳هفته ۵روز ۱۰۰۰۰(ده هزار)بود توسونوگرافیمم نوشته بود ساک جنین ۲۶میلی مترو جنین داری rate قلبی منظم است 

حالا دکترم هفته دیگس دلم آشوبه چندنفربهم گفتن بتات بالاس احتمالادوقلوبارداری ازهفته ۶ب بعد ۲قلونشون میده سونو 

فقط توخانواده شوهرم چندقلو باردارشدن خانواده خودم نه 

بنظرتون احتمالش هس دوقلوباشه؟سینه هام وحشتناک دردمیکنه خستگی شدیددارم سرگیجه و اشتهای عجیبیم دارم 

کسی مثل من بوده؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فک نکنم دو قلو باشه 

تو همون سونو اول دیده میشه 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚

ژن دوقلو زایی از زن هست نه از مرد اگه ژنش رو نداری احتمال دوقلو شدنش کمه برای من ۳ روز بعد موعدم روز ۳۱ یازده هزار بود و دوقلو ی ناهمسانن،،دوقلو های همسان شاید دیر مشخص بشن.

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!
2740
نه گاهی تو اولی مشخص نمیشه 

برا منکه همون شش هفته هر دو تاشون بودن 

شایدم واسه بعضیا معلوم نمیشه درس میگی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚
آخه مال من یه ساک دارن به خاطر همین اول مشخص نبود تو هشت هفته دید

چه جالب دو قلو های منم توی یک ساک هستن 

شما چند هفته ای؟؟

قطعا تو هفته های بالاتر بهتر معلوم میشه انشالله هر چی خیره پیش بیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه جالب دو قلو های منم توی یک ساک هستن  شما چند هفته ای؟؟ قطعا تو هفته های بالاتر بهتر معلوم ...

عهههه بالاخره یکی رو با شرایط خودم پیدا کردم درخواست دوستی میدم، کیسه آمنیون جدا جفت مشترک برای شما هم؟ هفته چندی؟ من سیزده هفته و دو روز 

عهههه بالاخره یکی رو با شرایط خودم پیدا کردم درخواست دوستی میدم، کیسه آمنیون جدا جفت مشترک برای شما ...

قبول کردم عزیزم 

شما یک جفت مشترک دارن با دو کیسه جدا درس متوجه شدم؟؟

نی نی های من هم جفت مشترک دارن هم داخل یک کیسه هستند

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706