2737
2739
عنوان

چقد بده که توی دوران عقد بین پدر و شوهر پاسکاری میشی...‌

| مشاهده متن کامل بحث + 1290 بازدید | 90 پست
پدرم به زور این فردو برام انتخاب کرد 

یکی مثل خودشو برات پیدا کرده 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
سعی کنید دوره عقدکوتاه باشه که به اینجانرسه  که همسرتون اینجوربگه چون اینجور رفتارا خدای نکرده ...

نمیشد عزیز باورتون میشه پدر من چقد سختشه برای من جهاز بگیره ... اگه خواهرش یابچه های خواهرش چیزی بخوان از دل و جون میده اما من .... اصلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالا باباتو نمیتونی طلاق بگیری ازش 

شوهره رو ک میتونی طلاق بگیری😐😐والا یعنی چی خرج نصف میشه بگو زن رسمی و قانونیتم خرج نکنی کی خرج کنه حقوق دارم ک دارم پ تو برا چی اومدی تو زندگیم اگه قراره توهم باری باشی تو زندگیم میخوام نباشی کلا

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
بخدا فک‌ نکنم ...چند وقت پیش جایی بودیم اندازه ۲۰۰ تومن شال خریدم ... گیر داده بود تو هم برا من کلاه ...

دوره نامزدی و عقدبرای آشنایی بیشتره مطمن شو بعد ازدواج هم اینشکلی رفتار نکنه !!!

داره ميگه جهاز 

این جوری این بنده خدا میگه بابام جهیزیه نامیده حالا باید برا جهیزیه صبر کنه بعد نگفت علت عروسی نکردنمون جهیزیست

به جهیزیه و عروسی ساده اکتفا کنند عوضش از این بلا تکلیفی در میاد ، بلا تکلیفی خیلی سخته

قطعا نامزدش ازش ببخشید رابطه هم می خواد برا این قضیه شوهرشه اما برا خرجی نصف، نصف می کنه، بره سر زندگیش حداقل خیالش راحت شده بدونه کدوم طرفیه

2740
حس میکنم دوسش ندارم دیگه ... اما وابسته هستم بهش 

نباش خواهر من طرف شوهرش خرجش مبکرد تو عقد بعد عقد جون ب لبش کرد این ک همین الان زیر بار مسئولیت شونه خالی میکنه مگه درامدش خوب نیست؟

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2706