2752
2734

دو سال سر کار میرفتم همون موقع ازدواج کردم یک کالا هم از داماد نگرفتن همه جا رسم داماد چند تا وسیله میاره فقط تلویزیون و دو تا فرش

تازه مادرم هر دفعه پاداشی میگرفتم میگفت بده به شوهرت خوشش میاد فلان من خرم ۷ تومن همینجوری بهش دادم در حالی که اون موقع میتونستم یه پراید دست دو بخرم 

قرار هم بود شهر ما زندگی کنه بعد عقد زد زیرش آب از آب تکون نخورد 

بعد از همون اول هی گفتن بچه بیار نازا باشی طلاقت میدن آبروم میره ال بل 

پس خانواده بدرد چی میخوره خیلی دلم میخواد قطع ارتباط کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

جهاز کامل دادن لطف کردن پولتو گفته بدی مجبور نبودی ولی از سر دشمنی که نگفته رفتی شهر داماد از شوهرت گله مند باش نه از مادرت فقط خواسته زندگیت خراب نشه. بچه نیاوردن اول ازدواج عاقلانه ترین تصمیمیه که هر کس میتونه بگیره. من بودم بیشتر از شوهرم دلخور بودم تا از مادر چرا میخوای قطع ارتباط کنی؟ حس میکنم از اون ور دلت پره زورت بهشون نمیرسه سر خانوادت میخوای خالی کنی

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
همسرتون کالا ندادن، پاداشتون هم دادید ایشون، شهر شمام زندگی نکردن. اونوقت باخونواده خودتون قطع رابطه ...

اره شوهرمم میبینه هیچ کس حرفی نمیزنه اعتراضی در کار نیست بیشتر قدرت میگیره 

جهاز کامل دادن لطف کردن پولتو گفته بدی مجبور نبودی ولی از سر دشمنی که نگفته رفتی شهر داماد از شوهرت ...

جهاز با پول من خریدن دستشون درد نکنه 

بچه همون سال اول اوردم

شوهرمم اونا رو دید که هر کار بکنم ساکتن بیشتر میتازم

جهاز با پول من خریدن دستشون درد نکنه  بچه همون سال اول اوردم شوهرمم اونا رو دید که هر کار بکن ...

من قانع نشدم قطع رابطه کنی هم خودت از نظر عاطفی خیلی لطمه میخوری هم خانوادت هم شوهرت اون وقت به قول خودت بیشتر میتازونه

سعی کن مشکلای زندگیتو با ارامش حل کنی رابطتو با شوهرت بهتر کنی به فکر پیشرفت خودت باشی بهترین کاری که الان از دستت میاد انجام بدی بجای اینکه دنبال مقصردبگردی یه کاری کنی بیشتر لطمه بخوری

عزیزم الان اوضاعت چطوره؟

اونا بیفکر بودن و شما کم تجربه

قطع رابطه جلو شوهر و خانوادش به ضرر خودته 

ولی حواست رو جمع کن منطقی پیش برو

عقلت رو دست کسی نده

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
عزیزم الان اوضاعت چطوره؟ اونا بیفکر بودن و شما کم تجربه قطع رابطه جلو شوهر و خانوادش به ضرر خود ...

این حس که میترسیدن من رو دستشون بمونم همه جوره باج دادن لج منو درمیاره

این حس که میترسیدن من رو دستشون بمونم همه جوره باج دادن لج منو درمیاره

دیگه گذشت 

ولی از این به بعد ، لطفا عاقلانه پیش برو

فردا همین شوهرت میکوبه به سرت، اگر قطع ارتباط کنی

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
2706