2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دختر ایرانی با پسره آفریقای ازدواج کرده دو تا بچه داره یه پسر یه دختر  اسم پسرشونو گذاشتن ن ...

اره اونا رو دیدی؟

پسرشون نوتلا خیییلی خوشگل و نازه    

خانواده خییلی قشنگی دارن خدا حفظشون کنه  

دخترا نوتلا و لواشک و پاستیل معمولا دوست دارن 😂

لواشک بشدت میخورم🤦

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2731
اینقدرم خوب نیس بخصوص نسکافه که از نوتلا بدتره

عادت کردم یعنی نخورم یچیزی کم دارم

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2740
عاشقشم😂قشنگ با لواشک خر میشم

واییییی منم الان کلی تواتاقم دارم بچه های فامیل میان انقدرمیخورن میگن چراتموم نمیشه

توماشینم پره توماشین باباوداداشمم گذاشتم🤦😬

واییییی منم الان کلی تواتاقم دارم بچه های فامیل میان انقدرمیخورن میگن چراتموم نمیشه توماشینم پره تو ...

اگ بخام لواشک رو از زندگیم حذف کنم واقعا زندگیم تموم میشه😂😂

کاربری دونفره رها و ماهور❤️
2706