2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم وقتی مریض هست از شیر نگیرش بدنش ضعیف میشه، شیر مادر سیستم ایمنی و قوی میکنه، ‌کاش بعد واکسن از ...

منم از همین میترسم خاک تو سرم نمی‌دونم چرا تصمیم گرفتم الان از شیر بگیرم آخه ترسیدم تو تابستون اذیت شه واکسنشو تا وسطای خرداد نمیزنم چون هنوز مریضی تو بدنشه از تشنج میترسم واسه همینم خیر سرم گفتم اول از شیر بگیرم ک بعدش تو فصل گرما اذیت نشه 

2731
منم از همین میترسم خاک تو سرم نمی‌دونم چرا تصمیم گرفتم الان از شیر بگیرم آخه ترسیدم تو تابستون اذیت ...

دور از جونت بنظرم بهش شیر بده، تا ۲۴ ماهگی جا داری، تابستون خوبیش اینه بچه کمتر مریض میشه اتفاقا،  آره بزار کامل خوب بشه، واکسنش و بزن، بعدش به مرور دفعات شیر دهی و کم کن و غذا بده

استارتر جان تروخدا ببخشید خونمو دزد زده حالا هرچی برده به درک من بدجور ترسیدم و ارامش ندارم و همش استرس دارم و از خونم‌بدم میاد میشه برای ارامش دلم یه صلوات بفرستی اگ فرستادی لایک‌کن منم برات بفرستم ممنون

شوهرم رفت یه شهر دیگه برای خریدن وسیله ای منم بیدار شدم و ساعت هفت و نیمم باید کسی برام پول بیاره برم سرکوچه بگیرم و نبایدبخوابم با اینکه خیلیییی خوابم میاد بعد اونم بازم نباید بخوابم چون شوهرم برسه اون شهر ساعت ده باید برم بانک پول انتقال بدم 

درخواست دوستی رد میکنم 
وای چجوری؟؟؟

خیلی بی شعوره اومدن خونمون شام بودن

یه لحطه که حواسم نبود سرویسمو با انگشتری که تو جعبش یود برداشت 

منِ خاک برسر فاکتور طلامم گداشته بودم رو طلاهام

یک هفته ست دزدیده

من میدونستم ولی مدرک نداشتم

2706