2733
2734
عنوان

مامانا بچه دوسال نیم دارین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 47 پست
چ خوب پس همش دردسرش چند روزه من فکر کردم یکی دوماه درگیریم

اره مونده به بچت که دیر از یادش بره یا زود از سرش بیوفته سینه صبر زرد بزن یا چسب مشکی دیگ بترسه  

خدایا شکرت 
همکاری میکنه؟ پسر من دوسال و چهارماهشه از ماه بعد میخوام از پوشک بگیرمش

بعضی وقتا میگه جیششو بعضی وقتا نمیگه خودم بزور میبرم میگه ندارم بعد که میارمش تو شلوارش میریزه الان یکماه گذشته هنوز درگیرشم 

خدایا شکرت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه من ۱سال و نیمشه، شیر خودمو میدم، یکبار هم نشده بدون شیر بخوابه. همش تو استرسم چطور قراره از شیر ...

اتفاقا دختر منم همینجوریی بود پدرم در امد ولی الان که از شیر گرفتمش فشنگ تا صبح می خوابه درسته چند روز اول بی تابی می کرد چون عادت کرده بود زیر سینه م بخوابه ولی درست شد نگران نباش 

واقعا پروسه خیلی سختیه من از الان استرس دارم

خیلی خیلی واقعا سخته همش استرس اینو دارم که جیش نکنه اخه جیش هم میکنه نجس میشه همه جا میشورماا زیرش لگن میزارم ولی باز ب دلم نمیشینه رو فرش راه میرم و اینا 

خدایا شکرت 
اتفاقا دختر منم همینجوریی بود پدرم در امد ولی الان که از شیر گرفتمش فشنگ تا صبح می خوابه درسته چند ر ...

چ خوب بچت تا صبح میخوابه بچه من تا صبح سه چهار بار بیدار میشه آب می‌خواد الان دوسال نیمشه من نوزده ماهگی از شیر گرفتم از اون موقع شبا بیدار میشه آب میخوره 

خدایا شکرت 
اتفاقا دختر منم همینجوریی بود پدرم در امد ولی الان که از شیر گرفتمش فشنگ تا صبح می خوابه درسته چند ر ...

اتفاقا خیلی نگران بودم شماها گفتین راحته خیالم آرومتر شد. غذا هم نمیخوره منتظرم چندماه دیگه از شیر بگیرم بلکه غذا خوردنشم بهترشه

دستت رو با یه باند ببند بهش بگو دست مامان اوف شده باید دست عروسکتو بگیری بخوابی

با روسری بستم هعی میکفت ببینم اوف شده نشون هم نمیدم باورش نمیشه بچه های الان رو اصلا نمیشه گول زد 

خدایا شکرت 
چ خوب بچت تا صبح میخوابه بچه من تا صبح سه چهار بار بیدار میشه آب می‌خواد الان دوسال نیمشه من نوزده م ...

اتفاقا الان خیلی بهتر از قبل می خوابه الان ۱هفته س از شیر گرفتمش ولی خودم خیلی اذیت می شم سینه هام سنگین و سفت شدن نمی تونم بخوابم

2706