2733
2739

دوستان من آدمی با اعتقاد به نسبت معمولی بودم ولی نماز نمیخوندم 

بخاطر مشکل بختم شروع کردم به چله گرفتن و اینا که هنوز تموم نشده بعد همه جا چشمم میخورد که نوشته بودن تو سایت ها و همین نی نی سایت که اول باید نمازتون قبول بشه بعد دعاها و چله هاتون، من سر سری میگرفتم و پشت گوش مینداختم 

تا اینکه یکی از شما عزیزان من رو ریپلای کرد و گفت به دلم افتاده بهت بگم نماز کن فیکون حضرت عباس بخون، من تا اون لحظه همچین نمازی حتی نشنیده بودم شروع کردم به سرچ و معجزاتشو خوندم و اینا ولی بازهم چون نماز بود تنبلیم میومد بخونم یعنی حاضر بودم قرآن و دعا بخونم ولی حال نماز خوندن نداشتم، خلاصه چهار پنج روز بعدش، شب جمعه بود گفتم تا پریود نشدم بخونمش (تاپیک هم زدم و برای عزیزان اون تاپیک هم دعا کردم) ، بعد از اذان صبح شروع کردم و نماز رو خوندم حتی نشسته هم خوندم، بعد با خودم گفتم حالا نماز صبحمم بخونم و تو دلم به خودم میخندیدم که چه عجیبه و حالا فردا خانوادم ببینن کلی حرف میزنن که چیشده یه شبه نماز خون شدی فلان، بعد از نماز شروع کردم یه ذکر که تو اینترنت نوشته بود برا توسل به ابوالفضل هست رو میگفتم(یا ابوالغوث ادرکنی) یهو مامانم یه جیغ کشید از خواب پرید گفتم چیشد گفت دو نفر داشتن خفه ات میکردن دو تا آدم سیاه گنده بودن که نمیشناختم بعد خوابیدیم از اون روز تا حالا من همش لحظه شماری میکنم اذان بگه، واقعا نه بخاطر اینکه وظیفه شرعیه، نه به خاطر حاجت، بلکه با عشق میخونم و من این تغییر حالتمو معجزه ابوالفضل العباس میدونم، فکر میکنم باب الحوائج چون خواسته دعاهام مستجاب بشه و به امضای خدا برسه، لذت نماز رو بهم چشوند که با نماز به خواسته هام برسم 

امیدوارم یه روز لذت صحبت با خدا رو همتون به شیرینی دریافت کنید طوری که برای صحبت باهاش لحظه شماری کنید. درمورد خواب مادرم هم از یه عالم شهرمون پرسیدم گفت موکل های طلسمت بودن که بهشون فشار اومده داری ذکر ابوالفضل میگی و چون تو خواب نبودی به خواب مادرت رفتن تا بترسوننت، حالا هرچی که بود من معجزه رو در خودم حس کردم

حاجت همتون روا 

عاقبتتون به خیر

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
التماس دعا  دقیقا حضرت ابوالفضل هیچ وقت ادمو دست خالی رد نمیکنه

محتاجیم به دعا عزیزم انشاالله خداوند حاجت شما هم بده، آقام ابوالفضل العباس چون طعم ناامیدی رو چشبده هرگز کسی رو ناامید نمیکنه، این اعتقاد قلبی مته❤️

حضرت عباسه دیگه پهلوانه کسی رو از در خونش ناامید رد نمیکنه🥹 سر نمازات برای منم دعا کن خیلی تنبلیم میشه واسه نماز یه بار میخونم میگم ادامه میدم باز ول میکنم

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2740
چقدر جالب بود واقعا ای حضرت ابوالفضل به منم نگاهی کن کمکم کن ❤️

الهی آمین، بیاین این هفته همگی این نمازو بخونیم

منم اهل گناه بودم. نه حجاب داشتم و نه نماز. مامانم هم مثل من. افسردگی من رو تا خودکشی برد

یه شب مامانم خواب میبینه یه دره ی هولناک از آتش و ...همه جا تاریک. من دارم از دره پرت میشم وسط آتش که مامانم گفت فهمیدم جهنمه. تو خواب فریاد زدم یا حضرت زهرااااااا به فریاد دخترم برس. جیغ میزدم و میگفتم. 

یکدفعه مامانم گفت فضا عوض شد تو خوابم. دیدم توی کوچه های تنگ و قدیمی مدینه هستم و دارم میرم. توی یکی از کوچه ها دیدم یه قبر کوچیک هست که یه سنگ قبر سبز بسیاااار زیبا روشن و نوشته فاطمه الزهرا. مامانم می گفت صورتم رو گذاشتم روی قبر و برای تو با ناله و گریه و فریاد متوسل شدم. یکدفعه آروم گرفتم.

چند سال بعد عجیب مسیر زندگیم عوض شد. از تنها بی‌حجاب و بی نماز و اهل آهنگ و عروسی مختلط و دوستی نامحرم و... الان

شدم تنها با حجاب و چادری شدیییید که ابروهام هم میپوشونم و نماز خون و آهنگ هم گوش نمی دم و ...

چه قدر بابت چادرم خفت کشیدم و تحقیر شدم، ولی عاشقشم. 

قبول باشه .ان شالله بزودی مسیر ازدواجتون فراهم بشه برا منم و همه دختر پسرای مجرد دعا کن 

ای جانم مهربونم ممنونم، الهی که خدا حاجت دلتو بده و خوشبخت بشید❤️😘

منم اهل گناه بودم. نه حجاب داشتم و نه نماز. مامانم هم مثل من. افسردگی من رو تا خودکشی برد یه شب مام ...

عزیزم این لطف خداست، من هنوزم اونقدر با حجاب و مذهبس نیستم ولی از صحبت با خدا کیف میکنم😍

چقدر ذوق کردم برات  الهی همیشه توفیق نماز خوندن توو زندگیت جاری باشه. منم معجزات زیادی دیدم ا ...

ای جان چقدر حرفت انرژی مثبت بهم داد امیدوارم خوشبخت و موفق باشی همیشه😘😍

2706