2733
2734

میگن ادما شبیه اونی ک تو اینه میبینن نیستن و تو اینه صورت قرینه میشه و ادم خوشگل خودشو میبینه من خیلی رو چشام حساسم دوس دارم بدونم چطوریه فرمش حالتش ولی نمیفهمم هر کی میگه شبیه یه عکسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرم همیشه قلبمو میشکونه بیشتر وقتا زشت ترین عکسمو میگه شبیهته شاید خواهرم خقیقته میگه نمیدونم

😂😂😂الهی نه عزیزم‌خواهرت میدونه 

حساسی سربسرت میزاره

💞خدایاشکرت💞
2731

من عاشق صورتمم شاید خیلی زیبا نباشم معمولیم ولی خودمو خیلی دوست دارم،باید خودت خودتو قبول ودوست داشته باشی بقیه واطرافیان مهم نیستن اصلا

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️
2740
من عاشق صورتمم شاید خیلی زیبا نباشم معمولیم ولی خودمو خیلی دوست دارم،باید خودت خودتو قبول ودوست داشت ...

میدونی من همیشه خیلیارو زیبا میبینم ولی خودمو اصلا ن اون حد تو اینه ک خودمو دوس دارم ولی تو عکس ن

اره اگه دقت کنی اینه عیب های صورتو بخوبی نشون نمیده مثلا جوش هارو و ... نگه اینکه از نزدیک نزدیک نگا ...

بعضی آیینه ها اتفاقا کامل نشون میدن همه چیو

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2706