2737
2739
واسه یه از فامیل هامون هست چند کتاب از ۱۲ مونده نمیتونه پاسش کنه

تجربی امتحاناتش نهایی عزیزم باید خودش بره حوزه عکسش چک میشه امتحان بده یه مدرسه ای که خودشون مشخص میکنن به عنوان حوزه و همه کادرش غریبه ان توسط سه تا تصحیح کننده ناشناس سه بار تصحیح میشه و نمره اش ثبت سیستمی میشه. 

اما اگر فنی بود میشد بره مدرسه بزرگسال اونجا پول بده یه نفر به جاش برگه هارو بنویسه اگر واحداش کم باشه تو یک ترم درسی جمع میشه مثلا یدونه دی یا خرداد زیاد باشه دو ترم یعنی یک سال تحصیلی طول می کشه 

یه چیزی شنیدی فقط دیپلم خریدن چیه دیگه

اون مدارک خریدنم هیچ جا ثبت نمیشه صرفا یه مدرک فتوشاپ میکنن بتونی باهاش کاراتو راه بندازی که تو هیچ سیستمی ثبت نیست

دیپلم خریدن یعنی سوالات نهاییو بخری و بری پاس کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نه اصلا دانشگاه نمی‌خوام برم .. یعنی واسه همینجوری که ثبت شه بگن دیپلم دارم یا اگر بخوام واسه کار ...

ببین بستگی داره استخدام کجا مثلا ممکنه بخوایی بری یه شرکت خصوصی اونا نمیان مدرکتو استعلام بگیرن تهش بگن یه کپی از برگه دیپلمت بیار اون موقع کی می فهمه ؟ 

ولی مثلا من خودم تو یه ارگانی استخدام شدم چند مرحله گزینش رفتم همه اش اصل دیپلمم خواستن تاییدیه تحصیلی گفتن برو بگیر هم دیپلم هم مدرک دانشگاه بعد گفتن کپی ها شو ببر دفتر خونه برابر اصل کن مسلما تو چنین پروسه ای لو میره اگر تقلبی باشه 

ثبت نمیشه کاغذشو بهت میدن 

ثبت شدنشو باید از راه اصولیش بری 

2731
یه چیزی شنیدی فقط دیپلم خریدن چیه دیگه اون مدارک خریدنم هیچ جا ثبت نمیشه صرفا یه مدرک فتوشاپ میکنن ...

خب دیگه فقط می‌خوام صرفا داشته باشم نگن نداره نمی‌خوام که باهاش دانشگاه برم که میخواستم بدونم اینکه کسی نمی‌فهمه خریدمش و میشه واسه کاری که مربوط به رشتم نیست استخدام شم یا نه

خب دیگه فقط می‌خوام صرفا داشته باشم نگن نداره نمی‌خوام که باهاش دانشگاه برم که میخواستم بدونم اینکه ...

چند سالته ؟ چرا نمیری دنبالش واقعیشو بگیری ؟ خیلی هزینه داره برات اینجوری 

یه کوچولو حوصله داشته باشی یه رشته آسون بردار دیپلم واقعیشو بگیر ارزشمندتره 

خب دیگه فقط می‌خوام صرفا داشته باشم نگن نداره نمی‌خوام که باهاش دانشگاه برم که میخواستم بدونم اینکه ...

اگر اون کار دیپلم بخواد نمیشه 

حالا تو به مردم بگو دیپلم دارم دیپلم که مدرک نیست نشون کسی بدی کلاس چندمی مگه؟

اگر اون کار دیپلم بخواد نمیشه  حالا تو به مردم بگو دیپلم دارم دیپلم که مدرک نیست نشون کسی بدی ...

دوازدهم. واسه کار نیاز دارم واقعا باز حرف مردم همیشه هست ولی واسه کار نیاز ذارم

2740
چند سالته ؟ چرا نمیری دنبالش واقعیشو بگیری ؟ خیلی هزینه داره برات اینجوری  یه کوچولو حوصله داش ...

۱۲ . چطوری برم دنبالش ؟ 

واسم سخته دوباره شروع کنم چون خیلی مشکلاتی رو تا همین الانش تحمل کردم

دوازدهم. واسه کار نیاز دارم واقعا باز حرف مردم همیشه هست ولی واسه کار نیاز ذارم

تو امتحاناتتو بده ۷ هم بشی اگر مستمر ۱۵ بالا باشه پاس میشی بعدم دو درسو میتونی تبصره بزنی این یه ماهم عالی بخون جای اینکارا

۱۲ . چطوری برم دنبالش ؟  واسم سخته دوباره شروع کنم چون خیلی مشکلاتی رو تا همین الانش تحمل کردم

به من بگو رشته ات چیه راهنماییت کنم 

بعد اینکه حتما باید تجربی باشه ؟ آخه میگی غیرمرتبط کارت 

به من بگو رشته ات چیه راهنماییت کنم  بعد اینکه حتما باید تجربی باشه ؟ آخه میگی غیرمرتبط کارت&n ...

رشتم تجربیه

ینی میشه مال رشته دیگرو بگیرم؟ چون تو پروندم تجربی ثبت شده مگه میشه ؟ بعد مگه فرقی داره؟

رشتم تجربیه ینی میشه مال رشته دیگرو بگیرم؟ چون تو پروندم تجربی ثبت شده مگه میشه ؟ بعد مگه فرقی داره ...

دختر خوب فکر کردم یه رشته دیگه داری می خونی به دیپلم تجربی نیاز داری 

یا فکر کردم سنت بالاعه الان برای کارت به دیپلم نیاز داری 

مدرسه میری رشته ات تجربیه به فکر خریدن دیپلمی 😐😐

درسای عمومی بشین بخون پاس بشی درسای تخصصی نصف اون پولی که تو فکرته بده معلم خصوصی یه ذره تلاش کن قبول شو 

این فرصتی رکه جلوته از دست بدی هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت دیگه انقدر راحت و ارزون بهت دیپلم تجربی نمیدن هر کی تو گوشت خونده یا بلد نبوده یا دلسوزت نبوده 

نهااااااایتا چند تا درس نگه دار شهریور تو تابستون بخون قبول شی 

هر جا هم رفتی سرکار بگو من دانش آموزم هنوز نتایج کارنامه و مدرکم نیومده می تونی تا شهریور ازشون فرصت بگیری 

می دونستی تا یک سال دیپلمت حاضر نمیشه ؟ مدرسه یه برگه مهر و امضا می زنه که فلانی مدرک موقت داره می تونی باهاش بری دانشگاه و سر کار. 

2706