2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تورو خدا کل تابپیت هام رو گزارش بزنین براتون صلوات میفرستم ابروم رفت 😭😭😭 @سارا؟ ‍  @ازسا ...

سلام

فردا با niniyar_5  و niniyar_3 حرف بزنین ببینین چی میگن‌.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2740
میشه تکشون کنید 

بالا که خودتون تگ کردین.

الان شیفتشون نیست.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
تورو خدا کل تابپیت هام رو گزارش بزنین براتون صلوات میفرستم ابروم رفت 😭😭😭 @سارا؟ ‍  @ازسا ...

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی و ...

خ چرا همش حذف نمیشه؟

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!

عزیزم همه تاپیکاتو برات گزارش زدم

انشاالله همه ی مشکلاتت به خوشی حل شه🌷🌷

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
خ چرا همش حذف نمیشه؟

لطفا قوانین سایت رو مطالعه کنید

دوست عزیز تازه دیدم تایپیک رو اصلانگران نباش شناسنامه های قرمزدیگه کلاهداری جمع میشه الان جلدسبزهامیادکه چاپی من شناسنامه شوهرمواشتباهی انداخته بودم ماشین اسمم پاک شده بودالان جلدسبزگرفته اسمم توشه

2706