2733
2734

پسرم چند روزه حالش خوب نیس 

مسافرت بودم دوروز استفراغ داشت دیروز تب هم داشت بردم دکتر آزمایش گرفت و چرک خشک کن و سرما خوردگی داد تو آزمایش زده گلبول های سفیدش بالاس ک احتمالا نشان دهنده عفونته 

امشب دیدم زبونش شبیه توت فرنگی شده کسایی ک تجربه دارن بهم بگن 

به نظرتون الان اورژانسی ببرم دکتر یا دارو هارو بدم خوبه

داداس منم 8 سالشه همینطوری شد حالا کل تنش ریخت بیرووون خارش و سوزش خم داشت مماانم بردتش دکتر گفت مخملک هستش

بدنش رو ببینید جوش نزده یا متورم نشده

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
داداس منم 8 سالشه همینطوری شد حالا کل تنش ریخت بیرووون خارش و سوزش خم داشت مماانم بردتش دکتر گفت مخم ...

پشت ارنج و زانو بیشتر هست،گلو درد نداره؟قسمت تیروئیدش متورم نشده؟

درمانش امپول پنی سیلینه ولی ضرر داره

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
2740
نه روز اول بیماریش به شدت سوزش گلو داستان ک حتی آب هم نمیتونست قورت بده

پس مطمئن باش همون مخملک هست

نشانه اولیه همین هست همون خشکننده ادامه بده 

اگه وسواس داری فردا ببرش دکتر

پشت ارنج و زانو بیشتر هست،گلو درد نداره؟قسمت تیروئیدش متورم نشده؟ درمانش امپول پنی سیلینه ولی ضرر د ...

تو گوگل سرچ کردم نوشته بود با سوزش گلو همراههپشت آرنج و زانو هم چیزی نبود 

ممکنه حساسیت دارویی باشه؟

2706