2733
2734

بچه برادرشوهرم که نگو یه پسر 8 ساله که وقتی تو جمع مادرش مادربزرگش و عموهاش و باباش هست اعصاب خردکن ترین موجود دنیاست

صداشو میشنوم مته رو مغزمه 

بچه 8 ساله شال ادمو میکشه عین 2 ساله ها گوشی ادمو میگیره میذارم زیرم میشینم میاد به زور از زیرم برش میداره همش تو دست و پاست وسط حرف همه حرف میزنه هززززززااااااار بار ادمو صدا میکنه بعد وقتی میگی بله هیچی نداره بگه

میره بالای صندلی سخنرانی میکنه حرفای بی سروته؛ همه باید گوش بدن تو رودربایستی مادرپدرش 

یعنی صداشو میشنوم کهیر میزنم عین دوساله ها باهاش برخورد میکنن

حرص همه به جز مامان و باباش درمیادا ولی هیچکسم روش نمیشه حرف بزنه مادرپدره هم هیچی نمیگن

ازدواج هندونه در بسته بود برای من سفید شد، خداجونم اگه تقاص گناهه به حق بنده های مقربت بقیشو ببخش، دیگه برای همه چیز به تو توکل میکنم، همه چیو سروسامون بده  تو میتونی

بعد جالبه تو این شرایط داریم اینکاراشو میبینیم باباش ازش تعریف میکنه اصللاااان بچممم یههه دونسسستتتت انقققد خوبههه

ازدواج هندونه در بسته بود برای من سفید شد، خداجونم اگه تقاص گناهه به حق بنده های مقربت بقیشو ببخش، دیگه برای همه چیز به تو توکل میکنم، همه چیو سروسامون بده  تو میتونی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یعنی عید فطر رفتیم خونه مادرشوهرم صداش از حیاط اومد حالم بد شد تهوع

2738

بعضی وقتا اینقدر خستم میکنه که میرم.جایی دیگه نمیتونم دنبالش بدوم همشم تو خونه بمونی افسرده میشی قبلا همش از خاهرشوهرم ایراد میگرفتم الان عذاب وحدان دارم میگم اونوقت بچه نداشتم عوض اینکه کمک حالش باشم ازش ایراد میگرفتم الان میفهمم چی میکشیده 

ما هم مشابهشو داريم پسر خواهر شوهرم اون اماره همه چيزو داره و حرف بيار و ببر و ... كلا داستانيه ك ...

خیییلیییی پررروش کردن دقیقاان

حرف بردن اوردنو که دیگه نگو

خداییش بچه خواهرت بود بازم همین حرفا رو راجع بهش میزدی؟؟

تجربشو ندارم نمیدونم

منم از پسر برادر شوهرم متنفرم ازبس پدرشوهرم بین اونو بچه های من که دخترن فرق میذاره ناخوداگاه ازش متنفر شدم طفل معصوم .ولی خیلی لوس وننره 

مادر که باشی تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ، ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😍😍😍

بحث شیطنت از این چیزا جداس اینایی ک گفتین فقط میتونه کار ی بچه لوس و بب ادب باشه،ولی در کل بعضی از بچه ها ب دل نمیشینن برادرشوهرمنم ی پسرو ی دختر داره دختره شیرینه ولی پسره از بچگیش نچسب بود حتی شوهرمم دوسش نداره ولی خواهرشوهرام انقد قربون صدقش میرن ادم حالش بد میشه

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2706