2733
2734

منم دیدم پسر 8ساله خیلی بی ادب و پرو مامانشم هیچی بهش نمیگه اگرم کسی توی جمع بهش یه چیزی بگه مامانش قهر میکنه پامیشه میره خونشون یعنی هیچکس جرات نداره بهش بگه بالا چشمت ابروئه

خودخواهی آن است که از دیگران بخواهید، آنگونه که شما دوست دارید، زندگی کنند.

تو رستوران میریم میشینه رو صندلی سرمیده خودشو عقب میره وسط رستوران بعد میگه وای من چقد شیرینم

پسرای همسنشو میبینم دیگه با وقار شدن

ازدواج هندونه در بسته بود برای من سفید شد، خداجونم اگه تقاص گناهه به حق بنده های مقربت بقیشو ببخش، دیگه برای همه چیز به تو توکل میکنم، همه چیو سروسامون بده  تو میتونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم ميگه تو به اون بچه حسادت ميكني

البته به شوخي ميگه

چون شوهر خودمم از طرفدارهاي پر و پا قرصشه

البته ادم نبايد منع بكنه

اما واقعا تربيت به پدر مادر بستگي داره

شيطنت با بي ادبي خيلي متفاوته 

منم قبلا میگفتم لوسش کردن پرروهه بی ادبه الان میبینم چون همه بچه ها تکفرزندن همشون لوس میشن شمام خیلی اشتباه میکنی بذار بچه دار بشی میگی کاش یبار به جای ایراد گرفتن چند ساعت بچشو گرفته بودم به زندگیش برسه 

2728
منم دیدم پسر 8ساله خیلی بی ادب و پرو مامانشم هیچی بهش نمیگه اگرم کسی توی جمع بهش یه چیزی بگه مامانش ...

اینو همه از باباش میترسن

مامانشم جلوروت خودشو خیلی ریلکس نشون میده بعد میره حرف درمیاره

مادرشوهرم رو دکور اشپرخونش حساسه اینم میاد عین نوزادا همه کاسه بشقابا رو میریزه وسط وقتی مادرشوهرم داره غذا درست میکنه بعد هیچی نمیگه مادرشوهرم ولی رفته بوده گفته بوده جیغ زد سربچه من

ازدواج هندونه در بسته بود برای من سفید شد، خداجونم اگه تقاص گناهه به حق بنده های مقربت بقیشو ببخش، دیگه برای همه چیز به تو توکل میکنم، همه چیو سروسامون بده  تو میتونی

خانواده شوهرم مذهبی هستن شال منو داشت درمیاورد جلو برادرشوهرم یعنی بچه 8 ساله نباید اینو بفهمه؟ شال کشیدن مال نوزاداست

من کلا به بچم اذیت کنه چیز میگم کسی هم بهش چیزی بگه ناراحت نمیشم ولی لجبازن دیوونم کرده روانی شدم ۲سالشه ظرف غذا میریزه رو فرش بر گ گلا رو میکنه شیر اب باز میکنه نمیشه دست و پاشو زنجیر کنم

سلام عزيزم تنفر كه نه اما از ميزان بي ادبيشون عذاب ميكشم روزهايي كه باهمميم مثلايكبار رفته بود سركيف من تمام وسايل ارايشيمو خرابدكرده بود و پولهامو پاره كرده بود باورت نميشه اما به ديوار هم رحم نميكنه با چاقو ديوار ميكنه و با چاقو دنبال بچه ها ميكنه اتو من رو خراب كرد گلمو تكه تكه كرد من از اون انتظاري ندارم چهار سالشه زياد متوجه نميشه اما از مادرش توقع دارم كنترلش كنه و براي كاراش لااقل اگر ضرر جبران نميكنه عذرخواهي بكنه خداييش من دوبار مجبور شدم بهش تذكر بدم يكبار با چوب زد تو سر دخترم يكبار هم چوب پرت كرد خورد به چشم همسرم واقعا ديدن و بودن با اين بچه برام عذاب بگذريم از اينكه هنوز به خودش جيش و پي پي ميكنه تو جمع و رو فرش 

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2740
من کلا به بچم اذیت کنه چیز میگم کسی هم بهش چیزی بگه ناراحت نمیشم ولی لجبازن دیوونم کرده روانی شدم ۲س ...

این هششششششت سالشه خواهر من 

بچه دوساله طبیعیه

جالبه که مامان باباش نگاهش میکنن خیلی جذابه برام

یعنی چندش ترین و گوشت تلخ ترین کارهایی را که اگه بچه من بود میکرد جاریم کله پاچشو بار گذاشته بود و برادرشوهرم پشتش حرف درمیاورد را میکنه مامان باباش همینطوری نگاش میکنن

من قبلنا شاید از بعضی بچه ها خوشم نمیومد ولی  از وقتی خودم مامان شدم رو همه بچه ها حساس شدم چون میفهمم هر بچه ای چقدرررر واسه مامان باباش عزیزه

تو بازار یه بچه یه ساله که تازه راه افتاده بود چنان خورد زمین با سر با دو رفتم سمتش بلندش کردم مامانش گریه کرد منم هر کار کردم جلو خودمو بگیرم نشد اینقد گریه کردم به خدا خواهرم میگفت خاک بر سرت آبرومونو بردی 😒

از وقتی مامان شدم از هیچ بچه ای بدم نمیاد  

خدایا شکرت

عزيزم تحمل بچه بي ادب واقعا سخته حالا ميخواد بچه خواهرت باشه يا خواهرشوهرت فرقي نداره

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

من ک اصلا راضی نیستم برادرشوهرم با بچش بیاد گند میزنه ب خونه زندگی ادم ،من خودمم بچه دارم تو خونه ازاده بریزو بپاش ولی جایی برم اجازه نمیدم اذیت کنه

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

بچه  ها خيلي معصومن و درون قلب كوچولوشون هيچي نيست انشااا خودت بچه دار شي خيلي چيزا رو متوجه ميشي به نظرم اينا گير دادناي بيخوده حالا اگه براي تو جذاب نيست يا اعصاب خورد كنه به هر دليلي دليل نميشه براي بقيه هم همينطور باشه بعدم تا خودت مادر نشي متوجه نميشي كه يه بچه با همهي عيب ها و نقص هاش قدر براي پدر مادرش عزيزه حكايت مامان سوسكه و بجه سوسكه اس

2706