2737
2734

یه دوستی تعریف میکردم

از ساعت پنج دچار فروپاشی روانی شدم،یه جوری که انگار به پوچی رسیدم ...افتضاح ،کلی گریه کردم ،به کارمم نرسیدم

تا چه حد به چشم خوردن اعتقاد دارین ؟ 

خودم میگم یه درصد احتمال داره 

حالم از صد یهو رسید منفی صد 

کلا موندم چرا یهو حالم اینقدر بد میشه ! نالاحتی عصبیه ؟ کسی اینجوری میشه ؟ ( هیچکسم بهم حرفی نزده بود که ناراحت بشم )

نذاشتم مامانم‌جایی بره ،ازربس باهاش حرف زدم که حس میکنم خسته ش کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انرژی بالایی که باید میذاشتی روی کارهات رو صرف صحبت کردن با مادرت و‌دوستت کردی‌‌

ضمن اینکه چشم خوردن هم خیلی حقیقته اصن  نباید حرف بزنی درباره برنامه هات و موفقیتات

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
2731
انرژی بالایی که باید میذاشتی روی کارهات رو صرف صحبت کردن با مادرت و‌دوستت کردی‌‌ ضمن اینکه چشم خورد ...

درسته ،مامانمم همینو میگه ولی خب واقعیت هم اینه که هیچ کدوم از برنامه های مهم زندگیمم پیش نمیره 

هرچی میخوام محل ندم ،انگار زیرپوستی روانمو اذیت میکنه 

درسته ،مامانمم همینو میگه ولی خب واقعیت هم اینه که هیچ کدوم از برنامه های مهم زندگیمم پیش نمیره  ...

منم بارها تجربه کردم ک برنامه خا دقیق شبیه پیش بینی ما پیش نمیرن اما نباید دست از تلاش و برنامه ریزی کشید.

نماز خیلی خیلی روی  نظم و برکت اثر داره اگر نمیخونی حتما بخون.

منم بارها تجربه کردم ک برنامه خا دقیق شبیه پیش بینی ما پیش نمیرن اما نباید دست از تلاش و برنامه ریزی ...

مرسی عزیزم ،میخونم ،قبول دارم خیلی آرامش بخشه 

کاش میتونستیم به کلید کنترل ذهنمون دست پیدا کنیم 

مرسی عزیزم ،میخونم ،قبول دارم خیلی آرامش بخشه  کاش میتونستیم به کلید کنترل ذهنمون دست پیدا کنی ...

هرسال به تجربه جدیدی دست پیدا میکنی و یه شاهراه پیدا میکنی فقط ناامید نشو

2740