2733
2734

اگه نذریا دعایی سراغ دارین بگین که ازش جواب گرفتین

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731

با اجازه استارت

قرص کاسنی برای جوش بدن خوبه یانه

ضدآفتاب رنگ دار و بی رنگ  برای پوست مختلط و حساس که جوش نزنه کدوم مارک خوبه

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰

ایه۷۲سوره یاسین را۸۳بار از طلوع آفتاب تا قبل غروب افتاب دوشنبه بر روی خوراکی مثل قند .نبات.چای.شکر 

هر چیزی که هر روز میخوره بخون 

به امید خدا مهرت بر دلش بشینه 

البته صبوری و استفاده از کلام مناسب در مکان مناسب هم خیلی تاثیر داره 

با اجازه استارت قرص کاسنی برای جوش بدن خوبه یانه ضدآفتاب رنگ دار و بی رنگ  برای پوست مختلط و ...

من ضد آفتاب  ام کیو 

ژل شستشو تراست 

اسکراب لایه بردار روزانه ام کیو میزنم 

خدا رو شکر جوشهام کنترل شده 

من ضد آفتاب  ام کیو  ژل شستشو تراست  اسکراب لایه بردار روزانه ام کیو میزنم  خ ...

جوش ندارم خداروشکر فقط دوتا روی چونه دارم گفتم که با ضدآفتاب جوش نزنم چون پوستم حساسه

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰

هر مردی یه جوریه همسر من اندامم رو لاغر نگه دارم به خودم برسم ، س داشته باشه ، دیگه هیچی ازم نمی‌خواد همیشه هم حرف حرفه منه دعا کاری نمیکنه به نظر من به خواسته هایش اهمیت بده همه چی حله

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.