2733
2739
عنوان

اقدام ب بارداری

85 بازدید | 11 پست

سلام.بچه هاکسی میتونه بهم بگه روزتخمک گذاریم کی هست؟من ۷ تا۱۷فروردین و ۳ تا۱۱ اردیبهشت پریودبودم و ۱۶ اردیبهشت رابطه ی مراقبت نشده داشتم احتمال بارداریم چقدره؟؟

اقدامت میخوره ۱۳ پریودیت 

احتمال بارادری زیاده اگر قبلش تخمکاتو چک کردی و فعاله

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اخه کیت تخمک گذاری رو باید با سه بار پریود شدن مشخص کرد و من میخام خیلی زود باردار بشم و نمیدونم الان بااین شرایطی ک گفتم احتمال بارداریم چقدره؟کی برم آزمایش بتا بدم؟

بار اوله اقدامی؟؟ 

پیشگیری به چه روشی بودی؟ 

چندسالته

سیکلت کلا چند روزه هستن؟ 

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2740
اخه کیت تخمک گذاری رو باید با سه بار پریود شدن مشخص کرد و من میخام خیلی زود باردار بشم و نمیدونم الا ...

چرا زیر نظر دکتر زنان اقدام نمیکنی وقتی میخوای زود باردار بشی؟

دوره هات اینجور که گفتی ۲۸ روزست

بعدی ۳۰ تا ۳۱ خردادمیشه

ده روز که از موعد بعدیت گذشت (همون روزایی که گفتم)و پریود نشدی باید ازمایش بتا بدی

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
بچه ها ی سوال دیگ من ی ورزش سبک فیتنس هم میرم ب نظرتون هنوز تا ازمایش ندادم ادامه بدم یا ن؟

من امادگی جسمانی کار میکردم همزمان باردار شدم 

بهتره این سئوالارو از دکتر زنان بپرسی