2733
2739

دعوت کرد چند روز پیش برای امروز بعد از ظهر 

هم همکلاسیمه هم دوست 

دو سه ساعتی شد کلش 

وقتی من رسیدم دو سه تا مهمون دیگه هم بودن 

یکیش هم کلاسیم بود اون یکی نه ولی میشناختمش در واقع رفیق صمیمی همکلاسیم بود ( اون همکلاسی که مهمون بود)

من رسیدم و نشستم رو مبل پیش هم کلاسیم 

رفیقش هم اون ورش نشسته بود 

ی چند دقیقه بعد ،این همکلاسی که پیشش نشسته بودم رفت مبل رو به روی من نشست 

نفهمیدم منظورش چی بود خیلی برخورد بهم 

چرا اینکارو کرد بنطرتون؟؟(قابل توجه اصلا بو اینا نمی‌دادم تازه دوش گرفته بودم و عطر هم داشتم به اندازه)

آقا این رفت نشست و تو اون چند دقیقه تا شروع مراسم هی به رفقیش که دوتا جا با من فاصله داشت نگاه میکردن و می‌خندیدن,( دیدین از این رمزا که فقط دوتا رفیق متوجه میشن و هی میخندن)

واقعا ناراحت شده بودم 

هی بهم نگاه میکردن رمزی و بلند بلند می‌خندیدن 

منم با خنده گفتم چیه به چی می‌خندین هی 

گفتم دارین منو مسخره می‌کنید ؟

سریع بحثو عوض کردن 

این همکلاسی که گفتم رفت مبل جلویی نشست 

ما ی مدت باهم خیلی صمیمی شده بودیم اما یهو سرد شدیم و اون رابطه کلا از این رفت 

این رفیق صمیمیش حس میکنم این کارو کرد ما سرد شدیم یکهو بدون دلیلی 

عصابم خرده از عصر 

دوست دارم بزنم تو دهن رفقیش 

این همکلاسیم من تا حالا ندیده بودم اینطور هی بخنده به قصد مسخره کسیو 

پیش رفقیش اینجور شده بود

قصدشون چی بود بتطرتون؟

چیزی نگم؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی حساس شدی بنظرم منظوری نسبت به تو نداشتن اونا رابطه بیشتری دارن باهم و ممکنه خاطرات مشترک زیادی داشته باشن و سر این چیزا باهم حرف میزدن و میخندیدن.اگر اینطوری بخوای فکر کنی همش اعصابت خورد میشه .خودت رو بیشتر تحویل بگیر و برات مهم نباشه اگر کسی جلوت حرفی زد که تحقیرت کنه. 

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
2740

میشه راهنمایی کنید خواهشاً من تک فرزندم هیچ کسپ ندارم ازش کمک بخوام 

مامانم هم بگم هیچی نمیگه 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
کاری ب تو نداشتن من با رفیقم ک می افتیم با هم از ترک دیوار هم خندمون میگیره 

پس چرا قبل من پیش هم نشسته بودن؟

تا من نشستم یکم بعدش چرا رفت رو به روم نشست و شروع به خنده کردن؟

کاری ب تو نداشتن من با رفیقم ک می افتیم با هم از ترک دیوار هم خندمون میگیره 

ولی این فرق داشت قبلش اصلا نمی‌خندیدن 

من مطمئنم بخاطر من بود 

خیلی حساس شدی بنظرم منظوری نسبت به تو نداشتن اونا رابطه بیشتری دارن باهم و ممکنه خاطرات مشترک زیادی ...

آخه موضوع اینه من وقتی تازه رسیدم اصلا نمی‌خندیدن 

بعدش شروع کردن 

و مطمئنم قصدی یود

اصلا محل نزار اعصاب خودت خورد نکن اصلا نبینش نادیدش بگیر  اگه هم میخواستی عکس العمل نشون بدی ف ...

دیگه امروز گذشت 

2706