2733
2739
عنوان

سیگاردیدم توماشین شوهرم

158 بازدید | 8 پست

یه دفعه حالم بدشدبه طرزفجیهی دیدم سیگارتوماشینشه دقیقن کناردسته شاگردگفتم هیچی نگم بهش نتونستم ولی ازیه ظرف به شوهرم اعتمادداشتم که سیگارنمیکشه گفتم این سیگارماله کیه گفت کجاس گفت احتمالاماله رفیقمه سیگارمیکشه گفتش اون یکی رفیقمم سیگارمیکشه ولی زنش نمیدونه ولی این یکی زنش میدونه گفت زنش میدونه من سیگارنمیکشم من حالم ازبوبدمیشه  رفیقمم نمیزارم جلوم سیگاربکشه این پاکت رونمیدونم کی اینجاکناردرگذاشتن راست میگه خیلی ازبوحالش بدمیشه وفکرنکنم خودش سیگاربکشه واگه ماله اون بودکناردرب شاگردنمیبودسیگار ولی اون لحظه خیلی حالم بدشد ولی میگفت یه آدم سیگاری تابلوعه لباش سیاه میشه بومیده ولی شوهرمن هیچکدوم گفتش نمیدونم ماله کیه من آدم زیادسوارمیکنم آدمی که سیگاربکشه بومیده ؟تابلوعه؟ولی شوهرمن همیشه ادکلن میزنه؟ممکنه ماله شوهرم باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب مال شوهرت باشه چی میشه مگه  منم میکشم شوهرمم میکشمه مشکلش چیه سیگاره دیگه ولی خب برا همه این مشخصات نیست الان منم سه ساله میکشم اصلا لبم سیاه نیست با اینکه خیلیم میکشم و سنگینه شوهرمم همینطور

2740
اگه شوهرت سیگار بکشه چی میشه🙄🙄🙄

اصلاخوب نیس میشه کسی ندونه ضررراشو این سوالت چی بوددیگ‌ بفهمم میکشه میکشمش خیلی حساسم روی دود ودم قلیونمدنمیکشه یه باراصرارکردن کشیدکلی سروصداراه انداختم