2733
2734

چاق هم نیستم ک بگم نگران سلامتیمن

هروقت میرم اشپزخونه تا ی چیز بخورم صددرصد ی تیکه بارم میکنن 

الان رفتم اشپزخونه خرما بخورم هنوز یدونه نخورده تو دستم بود مامانم برداشت گف اونا مال خاهرتن

خرما هم ی قوطی پر بود 

منم از حرص همونجوری گذاشتم دیگ نخوردم

داد بیداد کردم ک همتون گیر ب خورد خوراک من میدین 

یبار هم شدیدا هوس نوشابه کرده بودم بابام اوردش سرسفره دوسه لیوان خوردم انقد عصبی شد گف ک هیچی نمیزاری، چقد میخوری... چقد بی ملاحضه هستی ب فکر بقیه نیسی ...  خلاصه نوشابه برام زهرمار شد 🥲باخودم گفتم کاش نمیخوردم 

درحالی فقط سه نفر سر سفره بودن برای همون منم زیاد خوردم

و البته ماه رمضون بود ک شدیدا تشنه شده بودم😐وگرنه انقد نمیخورم

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه... 

اهمیت نده به حرفاشون بخور 

واقعا میگم اهمیت نده اگه اهمیت بدی هم سوتغذیه میگیری هم مشکل اعصاب اینجوری که اعصابتو خورد میکنن

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

حتما دیگه زیاده روی میکنی خواهر خانواده ماهم ببین داریم تا مرز پوکیدن میخوریم یه چیزی میگن یا اینکه هر دقیقه بریم سر یخچال

من خودمم شوهرم ک زیاد بره سر یخچال دعواش میکنم

2731
اهمیت نده به حرفاشون بخور  واقعا میگم اهمیت نده اگه اهمیت بدی هم سوتغذیه میگیری هم مشکل اعصاب ...

فک کن ی چیز برداشتی بخوری از ته دل، وقتی تیکه میندازن دیگ هیچ لذتی نمیمونه یجورای زهرمار میشه 

خانواده من برعکسن.. جلو چششون نخور هعیی آدم چقد حس بدی میگیره اینجوری بش بگن انگار دارن لقمه هاشو می ...

بیشتر وقتا دزدکی میخورم و تنهایی خوردن لذت بخش تره برام 

چن سالشه بچت

۱۰ سال

تا پارسال هیچی نمیخورد،یهو اشتهاش زیاد شده

لاغر بود،داره چاق میشه،خودم بخاطر اضافه وزن و کم کردن و رژیم خیلی اذیت شدم،واسه همین زیاد باهاش صحبت میکنم و تذکر میدم ولی بازم کار خودشو میکنه

رنگ واقعیِ آدما رو زمانی میبینی که دیگه هیچ منفعتی براشون نداشته باشی🙂🧡❤️