2733
2734
عنوان

همسایه بالاییمون بچشو میزنه😒چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 966 بازدید | 66 پست
عزیزمن شما که توی خونه نیستی نمیدونی بچه چکار کرده مادر عصبی شده خب منم بچه هامو دعوا میکنم برا تربی ...

هر کاری هم کرده باشه هیچوقت نباید کتک زد بچه رو 

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

استاتر فیلم افعی تهران بهش معرفی کن🤣🤣😀

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

و منی که مامانم همیشه بهم میگفت جواب منو نده چقدر زبون داری زبون سرخ سر سبز میدهد بر باد کوچیک بودم هنوزم تو ذهنمه 

فکر کنم شیوه تربیتشه ربطی به هیچی نداره کلا ... 

اینکه جدا شده یا اینکه عصبیه . به هر حال همه مادرا وقت هوایی هست که بچشون رو مخشون بره 

نمیگم کار درستی خودم تجربه دارم داغونم از اون لحاظ ( الان اوکی هستما )اما ..

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2731
دقیقا درست میگی.مخصوصا الان که دیگه پدر هم بالا سرش نیست از الان باید طوری تربیت بشه که بزرگتر شد دن ...

قربون دهنت

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
صدای خوردن به شبشه شنیدم نمیدونم بچه را هل داد یا چی😒 خیلی بد گریه میکنه نه به اندازه زدن کم

بابا بچه ها الکی صدا درمیارن من پسرمو داد بزنم یه جوری گریه میکنه انگار کشتمش بیشتر وقتا خودمو میزنم که اونو نزنم واقعا با درساشون روی مخ آدمن

خدایا منو هیچوقت محتاج کسی نکن.
بابا بچه ها الکی صدا درمیارن من پسرمو داد بزنم یه جوری گریه میکنه انگار کشتمش بیشتر وقتا خودمو میزنم ...

والا ما یه همسایه داشتیم بچش قشنگ داد کمک میخواست با داد انقدر کتکش میزد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
هر کاری هم کرده باشه هیچوقت نباید کتک زد بچه رو 

یعنی شما اصلا بچتون رو کتک نمیزنید در حد یه پشت دستی یکی توی باسنش؟؟مگه میشه من باور ندارم کسی تاحالا بچشون در این حد نزده باشه

بابا بچه ها الکی صدا درمیارن من پسرمو داد بزنم یه جوری گریه میکنه انگار کشتمش بیشتر وقتا خودمو میزنم ...

شما خودتونم برین پیش دکتر

ادم جلو بچه اش خودشو میزنع؟؟میدونین چقدر حس گناه بهش میدین؟؟😒

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂

عزیزم ولی همه ی بچه ها اینجوری نیستن

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
دقیقا درست میگی.مخصوصا الان که دیگه پدر هم بالا سرش نیست از الان باید طوری تربیت بشه که بزرگتر شد دن ...

واقعا شما تربیت رو تو کتک زدن میبینید؟ من آدم هایی رو دیدم که کتک نخوردن خیلیم با شخصیت هستن اما دیدم کتک خوردن الان عیده ای هستن و تف میندازن تو صورت مادره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا ما یه همسایه داشتیم بچش قشنگ داد کمک میخواست با داد انقدر کتکش میزد

بعضیا بد میزنن ولی بعضی بچه هاهم کولی بازی درمیارن من یکم بلند به پسر کوچیکم بگم نکن یه جوری گریه میکنه انگار اعدامش کردم🤭

یعنی شما اصلا بچتون رو کتک نمیزنید در حد یه پشت دستی یکی توی باسنش؟؟مگه میشه من باور ندارم کسی تاحال ...

پشت دستی بیشتر اونم خیلیم آروم که کتک نیست واقعا بچم میخنده بیشتر 🙄😂

این خانم داره میگه جوری بچش رو کتک میزنه که صداش میاد!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706