2737
2734
عنوان

من چیکار کنم این وسط😭

117 بازدید | 13 پست

چند روز پیش خیلی محترمانه به همسرم پیام دادم که هروقت مقدور بود یه زنگ به مادرم بزنی که خب سالگرد مادربزرگم نمیتونی بیایی و عرض تسلیت و اینجور حرفا

در جوابم یه قلب فرستاد اما زنگ نزد

امروز مراسم مادربزرگم بود و مامانم الان بهم گله کرد که شوهرت یه زنگ بهم نزد انتظار داشتم و فلان

من واقعا دیگه بریدم بین اینا😭 خدا شاهده بچه دارم وگرنه فرار میکردم از دستشون

الان چیکار کنم؟ 

خواسته‌هایت‌را‌بسپار‌به‌خدایی‌ ﮼که‌تمام‌کارهایش‌به‌موقع‌است

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شوهرت باید حداقل زنگ میزده ولی اینجور چیزا رو با پیام بهش نگو . حضورا بگو و ازش بخواه 

آخه کنارش نبودم که حضورا بگم

2731
من کاربر آقا هستم. اصولا میدونم حرف زدن مخصوصا اگر حضوری باشه تاثیر زیادی داره روی مردا . پیام رو یا ...

بله درسته

الان به نظر شما من چیکار کنم؟

2740
بله درسته الان به نظر شما من چیکار کنم؟

اگر میتونی به شوهرت بگو زنگ بزنه و هم تسلیت بگه هم عذرخواهی کنه بگه کار داشتم نتونستم بیام . اگر منطقی باشه میکنه اینکارو . اگرم نکنه اصرار نکن فعلا

اگر میتونی به شوهرت بگو زنگ بزنه و هم تسلیت بگه هم عذرخواهی کنه بگه کار داشتم نتونستم بیام . اگر منط ...

بله حتما

میگم اما زنگ زدنشو نمیدونم

اگر هم زنگ بزنه مامانم میگه که تو گفتی بهش اونم بهم زنگ زد!

اگر میتونی به شوهرت بگو زنگ بزنه و هم تسلیت بگه هم عذرخواهی کنه بگه کار داشتم نتونستم بیام . اگر منط ...

متشکرم بابت راهنماییتون

بله حتما میگم اما زنگ زدنشو نمیدونم اگر هم زنگ بزنه مامانم میگه که تو گفتی بهش اونم بهم زنگ زد!

اگر زنگ بزنه خوبه اگرم مامانت بهت گفت بگو آره من بهش یادآوری کردم یادش رفته بود چون مشغله ش زیاده بوده فراموش کرده

اگر زنگ بزنه خوبه اگرم مامانت بهت گفت بگو آره من بهش یادآوری کردم یادش رفته بود چون مشغله ش زیاده بو ...

احسنت بله

حتما همین کار رو میکنم

خیلی ممنونم