2733
2739
عنوان

دوست پسرم الکی آفلاین میشه ولی ...

132 بازدید | 14 پست

دوستان یسوالی دارم 

دوست پسرم مثلا توی تلگرام آخرین بازدیدش دیشب ۱۱ و نیم شب بود و وقتی بهش پیام دادم جواب نداد ( احتمال دادم که خواب بوده باشه )

ولی ساعتای ۱ و نیم شب بود داشتم یه پُست نگاه میکردم که دقیقا اون پیج اینستاگرامی چند دقیقه پیش یه پست جدید گذاشته بود و دوست پسرم لایکش کرده بود .

بارها بارها اتفاق افتاده که آفلاین میشه و جواب نمیده دیگه 

ولی توی اینستا فعال هست !

رومم نمیشه بهش این قضیه بگم که فکر نکنه دیگه خیلی پیگیرشم ...

بنظرتون دلیل این رفتارش چیه ؟

دقت کردم یه مدته خیلی بهش بها میدم اینطوری شده .

حس اضافه بودن بهم دست میده با این رفتارش 

چرا به هرکی بها میدی بیشتر ازت دوری میکنه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
گلی الان با این همه دغدقه ت زندگیمون باید بیایم برای دوست پسر تو هم نظر بدیم😐😐😐😐

اگه کلی دغدغه داری چرا تو سایت میچرخی پس اگر میچرخی چرا میای تو این تاپیک ها چرا نمیری به دغدغه ات برسی؟ صرفا برام سواله کامنت های مثل شما میبینم برام جای تعجب داره 

درخواست دوستی رد میکنم 
خب بهش کم محلی کن حضورت و کمرنگ کن اگه بها میدی دیگه نده بعدش من خودم بیشتر تو اینستا میرم واتساپ شا ...

آره فکر کنم باید همین کارو کنم .

کم محلی کنی بیشتر عزیز میشی ...

همین کارو انجام میدم 

ممنون از راهنماییتون ❣️🫀

سربازیش افتاده تهران ... ازم دوره  متاهل نیست ... کلا پسرا عجیبن

از دوست پسر کلا انتظار اینجور چیزا رو نداشته باش چون هیچ تعهدی درش نیست و شماهم نمیتونی مجبورش کنی تغییر رفتار بده.

اگه همسرت بود میتونستی ازش سؤال بکنی. اما این روابط اکثرا جدی نیستند.

درباره قسمت آخر صحبتتون بگم که هم پسر و هم دختر وقتی طرف مقابل خیلی پیگیرش باشه دیگه خیالش راحت میشه که این هست و بصورت طبیعی به یجور آرامش میرسه که دیگه احساس رهایی و آزادی میکنه

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.

من دوست پسرم اینطوری بود ، متاسفانه باید بگم حس بدی دارم نسبت ب این جریان

امشب پ میدادم و خودش ب خواب میزد تا فرداشب تو اینستا نمیخوند الکی ک بگه خیلی درگیر کارم بعضی وقتا میرفتم زیر ی پست ک یکساعت قبل گذاشته بودن این لایکش کرده بود ولی هنوز پ شب قبل منو سین نزده بود

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین
2706