2733
2739

به چی وصلین؟به کجا وصلین؟💜😩😂

چیکار میکنین سوپتون مجلسی میشه

با اینکه واسم عزیزین،حق توهین و تیکه انداختن و و هر گونه حرف منفی رو به پروفایلم ندارین😘❤️صلوات بفرستین واسشون.رضیت برضائک و تسلیم لامرک❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم

ب هیجا 

سوپ چی رو میخای؟

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

سوپ راحته برای من

همه چیزی‌توش نمیریزم

مثلا سوپ جو .فقط جو و مرغ هویج و سبزی معطر اخر سر یکم ورمیشل و رب زیاد باشه با لیمو ترش تازه 

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

میدونی رازش چیه تو رستورانا برعکس ما که کلی مواد به سوپ میزنیم خیلی کم مواد میزنن دقت کرده باشی سوپا خیلی رقیق ولی جا افتادس ،خاله ی من خیلی سوپاش خوشمزه میشه مثلا تو سوپ جو به ۳لیوان جو فقط یدونه هویج و یه مشت سبزی میزنه ولی تایم پختش طولانیه

2740

ببین سوپ خوب سوپیه که جا افتاده باشه. من خودم وقتی مهمون دارم از ساعت ۷ صبح سوپمو بار میذارم تا ۸ شب. یه سوپی میشه که مهمونا با به به و چه چه میخورن. موادشم که جو و مرغ و هویج و رب و پیاز. ادویه‌ش زردچوبه و نمک و فلفل. آخر سر موقع سرو روش جعفری میریزم ولی تو قابلمه جعفری رو نمیریزم چون بد رنگ میشه. 

زمان زیاد پخت رو گفتن، ۳،۴ تا پیاز نگینی خرد شده با روغن کم رو یکم تفت بدین زردچوبه هم تقریبا زیاد برارین تو روغن پیاز داغ حسابی سرخ بشه ، ولی شعله کم باشه که پیازها رنگ نگیرن، من رب نمی ریزم، حدود ۱۰ تا گوجه پوست کنده و میکس شده، سینه مرغ فراوون که کوچولو کوچولو خرد شدن، هویج نگینی و سیب زمینی نگینی، البته هویج زیاد بریزین لعاب میده، سیب زمینی فقط یه دونه ، برنج دو تا قاشق غذاخوری ، پرک جو بذارید بپزه، البته حجم مواد نباید زیاد باشه که سفت نشه