2733
2734
عنوان

دارم زار میزنم خسته شدم 😢😭

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 41 پست
بس که شغل درست درمونی نداره هر بار یه کاری میکنه اینم اینطوری خواهش میکنم اگه پسر دارین مجردی بفکر ش ...

بهش بگو یمدت هیچ کار بزرگی انجام نده‌.

بعدشم هروقت میخواد یه کاری رو شروع کنه اول با چند نفر متخصص اون موضوع مشورت کنه. همینجوری از خودش که نباید کاری کنه.

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
بس که شغل درست درمونی نداره هر بار یه کاری میکنه اینم اینطوری خواهش میکنم اگه پسر دارین مجردی بفکر ش ...

حق داری عزیزم بهتره خانواده ها بیشتر به شغل و آینده بچه هاشون فکر کنن

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک مامان پرسپولیسی❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️.          یک دختر خوشگل دارم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍         یکی هم تو راه🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره والا خودمم یه پسر دارم بخدا همش میگم جونمو بخواد براش میدم 

مرد بارش بیار که فردا زنش بگه شیر مادرت حلال که ابنجوری بزرگت کرده 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک مامان پرسپولیسی❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️.          یک دختر خوشگل دارم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍         یکی هم تو راه🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
2740
مرد بارش بیار که فردا زنش بگه شیر مادرت حلال که ابنجوری بزرگت کرده 

ببین شوهرم میگه میخواستم کار کنم مجردیم مادر پدرم داشتن بهم نمیدادن میگفتن تو عرضه نداری از اون لحاظ میگم جونم میدم وگرنه خوب بلدم مرد بارش بیارم

انشالله ک حل میشه مشکلاتتون .از یه مغازه کوچولو شروع کنید به لباس فروختن انشالله ک جواب میده .اینروز ...

اره باید اینکارو بکنیم اتفاقا خودمون م تو فکر بودیم اونم سرمایه میخواد که😔

اره باید اینکارو بکنیم اتفاقا خودمون م تو فکر بودیم اونم سرمایه میخواد که😔

از کم شروع کن .یکم وسیله بیارید( یه کوچولو با سود کمتر بدید دست مردم ) بین فامیلاتون بگو ک لباس میفروشی چیزی لازم داشتید بگید عکساشو بفرستم .یا یه گروه بزن ب اطرافیانت بگو اشناهای خودشونم ادد کنن توش یه مدت اینجوری بفروش  دست و بالت باز شد بیشتر بیار بعد یه مغازه بزنید .