2737
2739

س.

دوستان کامل میگم بعد راهنماییم کنید.

از بعد عید شوهرم خیلی عصبی وتو خودش بود.تااینکه اواخر اریبهشت با خانواده ی یکی از مشتری های شوهرم اشنا شدم که شوهرم گفت دخترشون که یه بچه هفت ساله داره میخاد از همسرش جدا بشه و شوهرمم هم یه اشنا تو دادگاه داریم که بهشون معرفی کرده بود که کمکشون کنه.

خلاصه من همون بار اول از رفتارای دختره خوشم نیومد.حس کردم به شوهرم گیر داده.

یه کم حساس شدم.وقتی به شوهرم زنگ میزدم مدام کالویتینگ میشدم گیر میدادم بهش.بعد دیگه زیاد کالویتینگ نمیشدم که اتفاقی یه گوشی دیگه تو ماشینش پیدا  کردم که چیزب هم توش نبود و شوهرم گفت گوشی شاگردم سرکار جا گزاشته.بعد دیگه گوشی را ندید بعد ی مدت ارومتر شدم.تا اینک پریشب مچ شوهرما گرفتم.

دختره پیام داده بود بهش و شوهرمم جواب داده بود.

قاطی کردم.

تا اینکه همسرم همه چی را گفت.

که از قبل عید که دختره درگیر دادگاه شده بود از من راهنمایی میگرفت بخاطر اشنایی که تو دادگاه داشتند و منم کمکش میکردم.

بعد حدودا  هفته پیش برگشت پیش همسرش.و شوهرم گفته بود دست از سرمن بردار ولی اون دست بردار نبود.

شوهرم گفت من میخاستم به خوبی تمام بشه بره از شرش راحت بشم چون میترسید اگر کینه ببنده میاد و همه چی را به من میگه.

خلاصه شوهرم اینجوری توجیح کرد.

اینم بگم که دیروز رفتیم پرینت خط همسرم را گرفتیم کلی به دختره زنگ زده بود و پیام داده بود ولی قسم میخورد که اصلا باهاش قرار نزاشته و ندیدتش.

بعدم شوهرم سیم کارتشا داد دست من و رفتیم یه شماره جدیدگرفتیم واسش.

در نهایت شوهرم به دست و پام افتاد و التماس کرد که یه فرصت دیگه بهش بدم جبران میکنه.

دیشب قبول کردم که یه فرصت دیگه بهش بدم.

ولی دلم اشوبه.....

اروم و قرار ندارم.

نمیدونم اشتباه کردم بهش فرصت دادم یانه.

خواهشا نظرتونا بدین

خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...

روحم ترک خورده.

قلبم شکسته.

وجودم زخمی شده.

دو روزه فقط دارم گریه میکنم.

به کسی هم حرفی نزدم هنوز.

نمیدونم چقدر حرفاش درسته.

دیگه بهش اعتماد ندارم.

خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم چطوری اذیتش میکردمٔ؟

همون پریشب تا صبح التماس کرد ولی قبول نکردم.

دیروزم کلی التماس کرد و افتاد به دست و پام تا اخرش راضی شدم.

منم تو شرایطت بودم

منم فرصت دادم

خداروشکر 

همه چی شد مثل روز اول 

...

همه مردا مثل هم نیستن به هرکسی نمیشه فرصت دوباره داد

اما من فک میکنم به شوهرت باید فرصت بدی

مردهای هیز و زن پرست با مردی که گول خورده زمین تا اسمون فرق داره...

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
2738

با آقای صدیق منش صحبت کن مشاور سایت تاپیک درباره خیانت هم دارن مشاوران سایت عزیزم 

مشاوره های ما بعنوان کاربر احساسی هست چون شناخت کافی از همسرتون و نوع رابطه شون نداریم مشاور کمک بهتری میکنه بهت 

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...

شوهرت اگر واقعا مایل نبود به اون خانوم نزدیک شه به خودت از همون اول میگفت !!! میگفت که فلانی داره برام مزاحمت ایجاد میکنه...

یا مثلا اصلا وقتی میدید خانومه داره تیک میزنه میکشید کنار !!!!

چون سر خودم اومده میگم دوستم !!!!!!!

من که نتونستم فراموس کنم اون جمله ها و صداهارو....اما امیدوارم تو فراموش کنی....البته اینم بگم اینکه شوهرت حتی حاظر شده خط رو عوض کنه میشه بهش تا حدی اعتماد کرد که پشیمونه !!!!!!!

ولی میخوام میگم  هر اشتباهییییی رو یک طرف انجام نمیشه که فقط اون زن رو مقصر بدونی !!!!! همه چیز دو طرفه است...حتی اگر سهم یک نفر ۵ درصد باشه سهم یک نفر ۹۵ درصد !

خدا جون به دلها نگاه کن....برای آرزوهای دل همدیگر دعا کنیم

درگیر کردن خودت داغون کردن خودته.فقط فراموش کن.دیگه نه به رو شوهرت بیار نه حرفی بزن.نماز میخونی دعا کن خدا شوهرتو از بدی دور کنه.

مادر نداری از همه دنیا بی کس تری.فقط اونایی ندارن میفهمن بقیه در این مورد نفهمن بلا نسبت شما

منم با کسی درمیون نذاشتم

اما به مرور زمان همه چی خوب شد

مطمعن باش پشیمونه

منم حال و روزم مثل خودت بود

داغون 

اشوب 

حیرون

خسته 

...

الان انگار ن انگار ک اتفاقی افتاده بوده 

مطمعن باش همه چیز خوب میشه

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆

دوستان به شوهرم گفتم نمیخام دختره بفهمه من از رابطه تون با خبر شدم.

چون اونجوری دیگه پررو مبشه و دست از سر شوهرم برنمیداره.

بهش میگه همسرت که فهمید و کار ی نکرد.

و شوهرما تحریک میکنه.

از شوهرم خاستم کاری کنه دختره فکر کنه شوهرم دیگه خودش نمیخاد نه اینکه چون من فهمیدم نمیخاد.

نظرتون؟

2706