2737
2734

این همه درسای سخت میخونی،استرس میکشی ،همش تو رفت و آمدی ،کنارش وقت هیچ کار دیگه ای مثل باشگاه رفتن و... رو نداری آخرشم هیچی😔

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فک نکنم جز رشته های پزشکی ک ی راست وارد محیط کار میشن رشته های دیگه بازار کار خوبی داشتن 

(بدون پارتی بازی گردن کلفتی)

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2740

همه چیز پول و درامد نیست سطح دانشت وقتی زیاد باشه پس فردا  می تونی به درس هاش کمک کنی کلا دانشگاه رفتن و درس خوندن برای ادم ها لازم و مفید روابط اجتماعیت زیاد میشه تو جمعی که چهار تا ادم درس خونده هستند حرفی برای گفتن داری و خیلی چیزهای دیگه

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
بشینی تو خونم فایده نداره

دانشگاه نرفتن که مساوی تو خونه نشستن نیست

خیلی از همکلاسی های دبیرستانم رفتن سراغ باشگاه و کاشت و مژه و ناخن و زبانکده و...

الان درامد دارن واسه خودشون

البته من پول نداشتم برم سراغ اینکارا ولی با خودم میگم کاش میرفتم کارگری حداقل پول و سابقه کار جمع میکردم

الان باید بعد گذروندن کلی درس سخت و عجیب و غریب،با مدرک لیسانس برم کارگری☹

...
همه چیز پول و درامد نیست سطح دانشت وقتی زیاد باشه پس فردا  می تونی به درس هاش کمک کنی کلا دانشگ ...

این دیدگاه برای کسایی هست که از لحاظ مالی مشکلی ندارن،من خودم عاشق درس خوندنم از بچگی درسخون بودم ولی وقتی خانواده نتونه ساپورت کنه ادم باید خودش یه درامد خوب داشته باشه

...
2706