2733
2734

دیگه گریم گرفته نمیدونم چیکار کنم از ترس معدم هیچی نمیخورم انگار یه چوب اتیشی گذاشتن داخل معدم از جناغ سینه تا خود گلوم میسوزه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

خیار بخور

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)

قرص نداده دکترت 

منم همین بودم تازه تا چند ماه بعد بارداریمم همین مشکلو داشتم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
قرص نداده دکترت  منم همین بودم تازه تا چند ماه بعد بارداریمم همین مشکلو داشتم

به دکترم نگفتم تازگی ها این مشکل رو پیدا کردم

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
واا بدتر میکنه

نه والا من هرچی اینجوری میشدم خیار میخوردم 

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)

طبیعیه خواهر من اخرای بارداری از سوزش معده نشسته میخوابیدم

بفرما و بشین و بتمرگ همشون یه معنی رو میدن کاش یاد بگیریم با همه خوب حرف بزنیم....دل کسی رو نشکونیم....تو حرف زدنامون دقت کنیم.....ناراحتی ها بی قراری ها استرس ها ی الکی رو بزار کنار تا مشکلاتت حل شه....به قولی در آخر،،،از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادهااااا...پس  ؛؛؛چایت را بنوش و نگران اینده نباش❤❤❤❤رزق و روزی و برکته بی منت از آنه خداست.....محتاج خدا باشیم که غیره خدا هیچ است و پوچ است
چند هفته ای؟؟

۹ هفته 

عرق نعناع بخور؛شکلات کاکائو و چیزهای کافین در نخور چیزهای اسیدی نخور 

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢
2706