2737
2739
عنوان

خانمای باردار سوالات پزشکیتون رو کجا میپرسید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 36 پست
شما قبلا باهاشون تماس گرفتید؟

اره .تو بار داری سونو هام رو میفرستادم براشون .

چندین بار هم ازمایش میفرستادم براشون 

هم میتونی چت کنی باهاش هم تماس تصویری داری هم تماس تلفنی .البته هزینه هاش فرق میکنه .اپلیکیشنش رو نصب کن رو گوشیت 

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
اگه سوال مهمی باشه میرفتم زایشگاه بیمارستانی که دکترم کار میکرد اونا وضعیت رو بررسی میکردن به دکتر ا ...

من همسرم نیست بدون وسیله سخته تو شهر ما راستش فاصله زیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته من بابت هر چیزی نگران می شدم و دست و پام رو گم می کردم. در حالیکه اصلا بارداری سختی هم نداشتم ...

من‌ در چهارمین بارداریم هستم میرم مطلب میگم خدایا فقط یک مادر اولی قبل و بعد من نباشه چون همش باز میگردن داخل

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
اره .تو بار داری سونو هام رو میفرستادم براشون . چندین بار هم ازمایش میفرستادم براشون  هم میتو ...

جدی؟ چه خوب خیلی زمان میبره تا جواب بدن؟ اپلیکیشنش از کجا دانلود کنم

2731
من‌ در چهارمین بارداریم هستم میرم مطلب میگم خدایا فقط یک مادر اولی قبل و بعد من نباشه چون همش باز می ...

آره واقعا تجربه لذتبخش ولی پر از استرس و هیجان هست  

انشالله نی نی تون صحیح و سالم به دنیا بیاد

جدی؟ چه خوب خیلی زمان میبره تا جواب بدن؟ اپلیکیشنش از کجا دانلود کنم

اره .

ن نهایتش سر دوسه ساعت جوابت رو میدن .البته من با چت راحت تر بودم ولی پزشک ها ویس میفرستادن .البته هزینه تماس تلفنی و تصویری بالا تره فک کنم تماس تفلنی زودتر جواب بدن .

از بازار دانلود کن

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
آره واقعا تجربه لذتبخش ولی پر از استرس و هیجان هست     انشالله نی نی تون صحیح و سالم به د ...

ممنونم عزیز

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
ماما

سلام.ببخشید من سوالم رو بپرسم.

من فرزند قبلیم رو ۴ سال پیش از شیر گرفتم.

۶ماه پیش هم توی ۹هفته سقط داشتم‌.

الان چند روزه از سینه چپم ترشح آبکی زرد رنگ میاد .البته خودبخود نیست با فشار میاد.درد هم ندارم فقط گاهی حالت تیر کشیدن داره سینه ام مثل زمانی که شیر رگ می‌کرد....

علتش چیه؟

برم دکتر؟میترسم چیز خطرناکی باشه.

2706