2733
2734

من خیلی رو خودم کار میکنم که نظر دیگران برام مهم نباشه ولی خب.... وقتی میرم اینستا کارشون شده مسخره کردنه کسایی که ایفون دارنو اینا مثلا پول فلان ندارن فقط میخوان پز بدن من اصلا یه همچین تفکری ندارم زیاد مدلش فرقی برام نداره سیستم عاملشه که منو جذب میکنه به نظرتون پول هدر دادنه ؟میتونیم بخریم بنظرتون مناسب چه کساییه؟ گوشیمم اندرویده شکسته

نده عزیزم نده

همون ۷۰ تومن بده s24

موزیک پلیر اشتراک میخاد

فیلتر شکنی که قطع نشه اشتراک میخاد

برنامه ایرانی اشتراک میخاد

نخرین خداییش

من ۱۳۰ دادم ایفون ۱۳ به درد لای جرززز میخوره

ولی مامانم ۷۰ داد به s24 واقعا راضیه

دوربینش خیلیی خوبه

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ی زمانی اومد ۱۴ پرو بخرم

بعد با خودم گفتم بین من و رونالدو و مسی و سلبریتی باید یه فرقی باشه...

بعضیا ایفن دارن

نون شب ندارن...

به اندازه جیبت بخر..

اگ داری بخر

نداری واجب نیست

درسته ایفون یه سرمایه هست

ولی ایفون ۱۴ و ۱۵ ریچستر بشه میری تو گل قشنگ😑دیگه اونموقع حتی ایفون ۱۳ پرومکس میاد ته تهش ۵۰ تومن

تازه ایفون ۱۶ هم میخاد وارد شه…

تازه خیلی دیر شارژ میکنه و خیلیی زود شارژ تموم میکنه

من ی زمانی اومد ۱۴ پرو بخرم بعد با خودم گفتم بین من و رونالدو و مسی و سلبریتی باید یه فرقی باشه... ...

اخه کی پا میشه ۵۰ بده ایفون نون شب نداشته باشه؟اون دیگه واقعا فقرررر زیادی داره 

2740

دیگه با پول‌مون خونه و ماشین که نمی‌تونیم بخریم؛ گوشی هم نخریم؟ البته من همیشه میگم یه سری کارها مثل درست کردن دندون و کارهای این شکلی واجب‌تره. اگه خرج اینجوری نداری هر چی دوست داری بخر. 

اونایی که پرت و پلا میگن دستشون نمیرسه میگن پیفه!!!! 

اونقدری که فکرشون مشغوله ایفون خریدن بقیه س 

یه عده واقعا بیکارو تن لشن سرشون تو زندگی و خرجکرد بقیه س حرف دربیارن 

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      
مثلا با دوازده اوکیم یا حتی ۸ نمیدونم چیه ایفون انقد جذبم می‌کنه

هرچی دوست داری بخر حرصیا هم از شدت حرص پاره شن

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      
2706