2737
2739

اول اینکه پدرشوهرم معلم بازنشستس افکارش قدیمیه پدر خودمم وکیله دوتاشون همسنو سال همن ۴۵/۵۰

بعد چندروز پیش تولد برادر شوهر کوچیکم بود بابام ایناهم دعوت بودن 

بحث کادو تولد شد، مادرشوهرم گفت یه تیکه طلا میخوام بخرم منم گفتم اره زنجیر بخر براش یهو پدر شوهرم گفت نه پسرم اجازه نداره زنجیر بزنه مگه ولگرد و لات و خیابونیه که زنجیر بندازه به گردنش 

بچه ها من بابام معمولا زنجیر میندازه یقشم خیلی باز می‌زاره ولی ادم فوق العاده چشم پاکیه بهم ثابت شده. ولی پدرشوهرم با یه خانمی رابطه داره البته کسی بجز من نمیدونه . بابام حتی سیگار نمی‌کشه پدرشوهرم اعتیاد داره

شوهرم میگه تریاک مصرف میکنه

درضمن پدر خودم لباسای جلف و سبک نمیپوشه فقط زنجیر میزنه بعد اینستا زیاد عکس خودشو میزاره چیکار کنم که دیگه زنجیر نزنه خانواده شوهرم براشون خیلی زشت و عیب و عاره بنظر شماهم خیلی زشته؟

الان عکسش بابامو میزارم ببینید بگید زشته یا نه

ایشون عقیده خودشو گفته 

به پدرتون کاری نداشته

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ول کن بابا. پدرت به خاطر نظر پدر شوهرت خودشو تغییر بده؟؟؟؟ 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
2740

من از مردایی ک ی کم جا افتاده ان و باشخصیت زنجیر میندازن خوشم میاد 😕اتفاقا خیلی هم شیکه

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت

بیخودکرده نگیاااا به بابات 

خیلیم خوشتیپه 

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2706