2733
2739

به کراشم هدیه داده بودم، قاب گوشی، امروز دیدم استفاده کرده خیلی خوشحال شدم

فکرنمیکردم خوشش بیاد تازه با توجه به بودجه ام چیز ارزون قیمتی خریده بودم در صورتی که اون همه وسیله هاش برنده و آخرین مدل

بچه ها به نظرتون اونم منو دوس داره؟ یا فقط از هدیه ام خوشش اومده بود؟ 

اینم بگم احتمال رسیدن مون بهم خیلی کمه به خاطر شرایطی که داریم نمیتونیم بهم ابراز علاقه کنیم هیچ کدوم مون

کاربری متعلق به دونفر است

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اخیییی

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2731
آدم مگه ب کراشش کادو میده 

والا اسی به چه مناسبت کادو دادای؟

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
2740
وقتی میگی همه چیزاش گرونه ولی قاب گوشی توکه ارزونه انداخته یعنی یه حسایی هس حالا یادوست داره یایه ...

واقعا خودش از هر چیزی بهترین شو داره

خدا از دهنت بشنوه ای کاش واقعا همین باشه

این عشق منو دیوونه کرد ای کاش هیچوقت عاشق نمیشدم😔

کاربری متعلق به دونفر است
2706