2752
2734
عنوان

دوستم دزدی کرده...

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 45 پست
یبار یه خانم از مغازه شوهرم یچیزی برداشته بود.. شهر کوچیکه شوهرم گفت میخوام فیلمشو بدم پخش کنن اگه م ...

خدا خیرت بده ابروش حفظ کردی...ولی باید یک جوری می‌گفتین بهش دیگه این کارو نکنه

خدا خیرت بده ابروش حفظ کردی...ولی باید یک جوری می‌گفتین بهش دیگه این کارو نکنه

خدا خودش هدایتش کنه

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

ولش کن

اگه نمیره ینی قصد پس دادن نداره

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2731

من یک بار تو فروشگاه کار میکردم 

یه خانم بود چند بار دزدی کرده بود یه بار مچش رو گرفتیم و مدیر فروشگاه توی قسمت دپو زندانیش کرد زنگ بزنیم پلیس انقد التماس کرد ولش کرد 

یه بار یکی اومده بود تخم مرغ شکسته بود و همونجور گذاشتش سرجاش و یه بسته سالم برداشت از شانسش کارتش رو جا گذاشت وقتی برگشت بهش گفتیم دیدیم چیکار کردی دیگه مجبور شد حساب کنه

از این دزدی ها زیاد پیش میومد

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

رفتم جانبو خرید کردم،  خریدا رو برداشتم رسیدم دم در دیدم یه کی از جنس ها رو نیارودم اول صبح هم بود به غیر از من خانومی بود که یه کارتن کیک و ابمیوه گرفتت بود واسه بچه های مدرسه 

وقتی برگشتم گفت نه اصلا اینجا چیزی نیست بردین شما یادتون نیست خلاصه نداد 91 هزار پول ناقابل بنده رفت

دیگه هیچ وقت خرید نکردم 

دوستت هم نوش جونش 

منم همینو میگم نمیره...من از بی آبرویی میترسم شهر کوچیکه

بگو بزار جیبت برو همون جا چند تا چیز بخر بذار روی اونا حساب کن بیا لازم نیست بره اعتراف کنه

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
میگه تو برو بده

بهش بگو بره بگه یادم رفت این حساب کنم 

وای من یه بار رفتم قهوه خوردم و زدم بیرون اینقدر مشغله فکری داشتم کلی دور شده بودم یهو یادم افتاد حساب نکردم خدا میدونه با چه خجالتي برگشتم 

یکی دوبارم بچم از دم درمیوه فروشا و‌آجیل فروشا تو خیابون چیزی برداشت وقتی فهمیدم رفتم حساب کردم

وای نمی ترسی فیلمتو پخش کنن؟! پر از دوربینه

الان خیلی وقته گذشته عزیزم 

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

من هفته پیش دو تا لاک برداشتم. بینشون شک داشتم. آخرش یکی رو گذاشتم سر جاش. دختره حساب کرد و اومدم خونه. بعدا خودم تو خونه جمع زدم متوجه شدم دختره لاک رو حساب نکرده. فکر کرده کن جفتش رو گذاشتم سر جاش. دو روز پیش رفتم بهش گفتم اون روز اشتباه پیش اومد اینو حساب نکردی. پولشو دادم و اومدم. می‌تونه همین جوری بره پولشو بده و بیاد.

یبار یه خانم از مغازه شوهرم یچیزی برداشته بود.. شهر کوچیکه شوهرم گفت میخوام فیلمشو بدم پخش کنن اگه م ...

بایدبه خودش میگفتین

چون این ادما معمولا دست کجی عادتشونه جای دیگه م باز تکرار میکنن و بالاخره ابروشون میره ولی اگه بهش میگفتین ازترسش شاید دیگه این کارزشتو ترک میکرد

H خدا رو چه دیدی شاید شد M
2706