2737
2734

یه دوستی دارم هیچوقت نمیتونه از ظاهر بقیه خوب بگه یا از عکسای آدم با اینکه خودش خیلی عکسای بدی میگیره ول من سعی میکنم همش خوب بگم اما اون دریغ از یه تعریف همش عیب ایراد همش به اینور اونور به رنگ پوستم همش گیر میده منم توجهی بهش ندارم

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم

اوف قط رابطه کن ...یکی هم آشنای ما بود هی میخواست بگه شما بی کلاسید ما با کلاسیم 🤢🤮🤮🤮حالا این نون شبشم ب اینو اون محتاج بود

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارزششو نداره حتی برای سلام علیک باهاش هم کلام بشه ادم چه برسه به دوستی! متنفرم از این آدمای حسود من ...

اره واقعا

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
2731
اوف قط رابطه کن ...یکی هم آشنای ما بود هی میخواست بگه شما بی کلاسید ما با کلاسیم 🤢🤮🤮🤮حالا این نو ...

دقیقا دقیقا همینجوریه