2737
2739
عنوان

پول بگیرم یا رایگان بفرستم ؟

193 بازدید | 17 پست

من یه جزوه ی خیلی عالی نوشتم میخواستم برای دبیری فرهنگ و هنر که مرتبط با رشته مه 

میخاستم بفروشم تو گروه ها گفتم اومدن پی ویم الان روم نمیشه پول بخوام 😬

به چند نفرم رایگان فرستادم 😑

به نظرتون پول بخوام یا رایگان بفرستم 🥲؟

خدایا شکرت بابت همه چیز💚 

پول بگیر

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پول بگیر،کار مفتی برا کسی نکن کار مفتی بی ارزشت میکنه دوست عزیز

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری

شما زحمت کشیدی

وقت گذاشتی

کلی زحمت برا جمع آوریش کشیدی

من چون درک کردن میگم جزوه رایگان از مطالبش استفاده نمیکنن

نمیگم کلی پول بگیر 

اما رایگان هم نزار برا بهره برداری 

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
2740
چقدر ؟

نمیدونم ک عرفش چقده تو سایتا نگا کن 

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

اگر عمومی و اختصاصی هم جزوه نوشتی به من رایگان بده😬 ولی از بقیه پول بگیر😎 من میخوام ادبیات امتحان بدم دبیری

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
اگر عمومی و اختصاصی هم جزوه نوشتی به من رایگان بده😬 ولی از بقیه پول بگیر😎 من میخوام ادبیات امتحان ...

برای دبیری فرهنگ و هنر جزوه خیلی خوب نوشتم 🥲

خدایا شکرت بابت همه چیز💚 
برای دبیری فرهنگ و هنر جزوه خیلی خوب نوشتم 🥲

خب عمومی و اختصاصی‌ش یکیه تخصصیا فرق میکنه.البته دیگه جمعه آزمونه.وقتی نیست. در کل میتونی با هزینه‌ی پایینی بفروشی چون بخوان گرون بخرن میرن پک میخرن

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
اگر عمومی و اختصاصی هم جزوه نوشتی به من رایگان بده😬 ولی از بقیه پول بگیر😎 من میخوام ادبیات امتحان ...

البته یه سری خلاصه از تربیت نوشتم .اگه خواستی بفرستم برات 

خدایا شکرت بابت همه چیز💚 
2706