2733
2734

ی مدتها اینجوری شدم ی یک ماهی هست بروز انقد ضعف داشتم از خواب ک بیدار شدم نمی‌تونستم سرمو بلند کنم تا سرمو تموم میدادم سرگیجه شدید می‌گرفتم و تهوع انقد حالم بد بود بزور رفتم بیمارستان دوتا آمپول بهم زد یکیش از این قهوه ای ها بود اون یکی نمی‌دونم چی بود خوب شدم امروز هم یکم ضعف دارم از صبح دلیلش چیه یعنی چه آزمایشی بدم تقریبا یکسال پیش آزمایش دادم مشکلی نداشتم فقط آزمایش تیرویید و ویتامین د نبود ندادم

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

خیلی بی حالم دوست دارم فقط بشینم 

دخترم سه سالشه زمان بارداری دخترم تیروئیدم یکم کم کار بوددارو می‌خوردم ویتامین د هم پایین بود

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی بی حالم دوست دارم فقط بشینم  دخترم سه سالشه زمان بارداری دخترم تیروئیدم یکم کم کار بوددار ...

منم یه مدت صبحا که پا میشدم بشدت بی حال بودم آزمایش دادم کمبود ویتامین دی داشتم 

هر دوهفته یه قرص ویتامین دی 50000واحد بخور خوب میشی منم الان ماهی یکی میخورم وخیلی خوبم

یه آزمایش چکاب کامل حتما بده

کم خون نیستید ؟ کم غذا چطور ؟

نه هربار آزمایش دادم کمخونی نداشتم 

شاید بارداری  اینطوری حسکردم

نهههههه🤕🤕🤕🤕🤕 فکر نکنم 

2740
منم یه مدت صبحا که پا میشدم بشدت بی حال بودم آزمایش دادم کمبود ویتامین دی داشتم  هر دوهفته یه ...

مرسییی