2737
2734

من تا اومدم بازش کنم ترکید 

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه عده ...... شروع کردن به توهین کردن 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740
همیشه تهش دعوا میشه

ته بیشتر تاپیک ها😂

ی تاپیک گربه بود به اسلام و زن دوم و امر به معروف کشیده شد و ترکید😂😂

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
ته بیشتر تاپیک ها😂 ی تاپیک گربه بود به اسلام و زن دوم و امر به معروف کشیده شد و ترکید😂😂

😂😂

زنی کـه حالش با یک کتاب،یک شعـر، یک تـرانه یا فنجانی قهوه بهتـر می شود را هیچکس نمی تواند شکست دهـد...!
2706