2737
2739
عنوان

دلم برای اجیم تنگ شده 😭

1292 بازدید | 70 پست

اجی قشنگم🥺😭

شوهرش نمیزاره باهامون حرف بزنه یا ببینیمش حتی نمیزاره بهمون زنگ بزنه🥺 از برج شش تاحالا صداشو نشنیدم و ندیدمش😭

دخترش🥺 راه میره و خییلی شیرین شده و من ندیدمش بزرگ شدنش رو😭 قلبم از دوریش داغون شده

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ایشالله هرچه زودترخداازدست اون روانی نجاتش بده 

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
چرا مگه مرض داره  خواهر ی چیز تکرار نشدنیه  خوش بحال هرکی خواهر خوب داره 💔 تایمی که شو ...

دوتا شه  دور زندگی میکنیم چندبار از شهرشون رد شدیم ولی خونشون دوربین داره و چسبیده ب خونه مادرشوهرش متوجه میشه اخر 

2740
دلیلش چیه 

نمیدونم بخدا

یهویی نزاشت حتی نزاشت مامانم رو ببینه 

یادمه دوسال پیش تو عید بهم گفت دوسال دیگ کاری میکنم زندگیتون جهنم شه نمیدونم چرا ولی همینکارو کرد 

نمیدونم بخدا یهویی نزاشت حتی نزاشت مامانم رو ببینه  یادمه دوسال پیش تو عید بهم گفت دوسا ...

مرتیکه عقده ای 

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛
عجب گرفتاری شده  عزیزم درکت میکنم 💔

حالم بده

اخرین باری ک دیدمش هییچوقت ار جلو چشمم کنار نمیره🥺

دوتا شه  دور زندگی میکنیم چندبار از شهرشون رد شدیم ولی خونشون دوربین داره و چسبیده ب خونه مادرش ...

چرا میترسین خوب دوربین داشته باشه دزدی که نمیرین! سعی کنید مشکلات حل بشه یا دوماد خوشش نیاد ولی خق طبیعیتون هست

مرتیکه عقده ای 

خونشو دوربین گذاشته گوشیش اجیمم ی کاری کرده ک متوجه شه اجیم باهاش ب کیا زنگ میزنه هیچ راهی برای دیدنش نیس

نمیدونم بخدا یهویی نزاشت حتی نزاشت مامانم رو ببینه  یادمه دوسال پیش تو عید بهم گفت دوسا ...

ایشالله هرچی ظالم روزمینه خداازروزمین ورداره کثافت عقده ای 

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2706