2733
2739
عنوان

الان از ناراحتی میمیرم

234 بازدید | 26 پست

من اسکول در حال جنگ با خانواده امم با ۱۹ سال سن که من تجربی نمیخواستم 

بزور میخوان بفرستن منو پزشکی و دندون کیش پردیس بخونم

اون وقت دوستای هم سنم تو لاین ها زیبایی رفتن

ناخن و میک اپ و تتو 

و هم استقلال مالی دارن

هم سالن زدن 

دوتاشون حتی خونه مجردی گرفتن جدا از خانواده اشونن

منم هنوز دارم با هاشون میجنگم 

خدایا بسه دیگه

خانواده ام مسخرن

مسخره  !!

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

با خونه مجردی مخالفم اما اینکه نمی‌ذارن دنبال علاقت باشی عجیبه 

البته اینم بگم تو اگر پزشکی و... بیاری آینده ات تامینه ولی ناخن و.... فکر نمی‌کنم دوامی داشته باشه 

دنیا داره به سمت و سوهای دیگه میره

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
خب تو روشون در میومدی

میگن اگه پزشکی  خوندی ارث اتو بهت میدیم 

ماشینی که خواستی میخریم

و فعلا با این حرفا دارن خامم میکنم

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
2740

عزیزم تو امروز میبینی ولی خانواده ات چهار پنج سال دیگه رو میبینن! اخه خدا وکیلی ادم دندون پزشکی رو ول میکنه میره تو کار ناخن کاری که ده بیست سال دیگه بنده خداها ارتروز گردن گرفتن هزار تا مشکل دیگه!پول سه تا دندون درست کردن تو یک روز پول یکماه کار کرد اون بنده خداهاست

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر سال ۹۲،۹۳ بودم و چون نام کاربریم رو یادم رفته دوباره اومدم 😍
با خونه مجردی مخالفم اما اینکه نمی‌ذارن دنبال علاقت باشی عجیبه  البته اینم بگم تو اگر پزشکی و. ...

آینده ام تامین از نظر مالی ؟!

خب تو روشون در میومدی

بدبختی اینجاس که یه بچه متولد ۸۷ اومده اینجا شده راهنمای بقیه 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
عزیزم تو امروز میبینی ولی خانواده ات چهار پنج سال دیگه رو میبینن! اخه خدا وکیلی ادم دندون پزشکی رو و ...

ناخن کارها الان درامداشون هم اندازه زندون پزشک هاست 

بعدم من مشکلم مالی و رفاهی نیست

من مشکل مسیریه که به زوره

آینده ام تامین از نظر مالی ؟!

بله عزیزم دورت بگردم 

هیچ خانواده ای بد بچشونو نمی‌خوان عزیزم ناراحت نباش 

2706