2737
2734
عنوان

برا بچتون روروک خریدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 45 پست

خریدم بی استفاده بود

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
فکر کنم ده ماهگی دیگه روروک نمیخاد گلم اره منم شنیدم خیلیا میگن ضرر داره ولی من خریدم و بچه هامو ...

آها،بچه من دیگه تکیه میده به جایی وایمیسته،نیاز نیست بخرم؟

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اصلا نخر. خیلی ضرر داره.  به ما تو دانشگاه گفتن به هیچ عنوان نباید استفاده بشه. چه لزومی داره براش بگیری؟؟؟

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

بخر اینا همه تز الکیه

کل بچه های قدیم با روروئک بزرگ شدن.

منم خریدم یکسالگیه پسرم تا قبلش اصلا پاشو زمین نمیذاشت.با روروئک یاد گرفت.دوماه بیشتر استفاده نکرد.البته الانم هنوز راه نمیره ولی ربطی ب روروئک نداره

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

بله داخل ست سیسمونیش بود  ولی ب ندرت استفاده کردیم  چون بعدا شنیدم خوب نیست برا ستون فقراتشون ضرر داره

سلام دوست عزیزی ک امضام رو میخونی  اگه میشه لطفا برا سلامتی خانوادم  صلوات بفرست،ممنون از مهربونیت امیدوارم ب همه آرزوهات برسی  سالها عضو زیر پوستی نی نی سایت بودم(خواننده خاموش بودم)   
2740

من از ۹ ماهگی گذاشتم توش خدا شاهد عضای دستم بود شد به همه کارام می‌رسیدم بچمم خیلی زود راه افتاد به همه پیشنهاد میکنم 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺
آها،بچه من دیگه تکیه میده به جایی وایمیسته،نیاز نیست بخرم؟

اووو ۱۰ ماهگی دیگه نیاز نداره که من از ۴ ماهگی گذاشتمش تو روروئک که کم کم بتونه رو پاهاش وایسه یاد بگیره ۱۰ ماه دیگه بلده

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
اصلا نخر. خیلی ضرر داره.  به ما تو دانشگاه گفتن به هیچ عنوان نباید استفاده بشه. چه لزومی داره ب ...

مقاله ی علمی هم در موردش تو نت هست.  فکر کنم تو امریکا هم استفاده ازش ممنوع شده. 

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706