2733
2739
عنوان

تنبلی تخمدان و تخمک گذاری

197 بازدید | 31 پست

عزیزای دلم پریود نامنظم دارم ممکنه چندماه اوکی باشم یهو دوماه نشم یا جلو بندازم یهو ۱۰ روز عقب بندازم میخوام بفهمم تخمک گذاری دارم یا نه اصلا کی تخمک ازاد میکنم کیت خریدم نمیدونم از کی استفاده کنم کسی بوده مثل من تونسته باشه زمان تخمک گذاریشو در بیاره؟از روز چندم پریود کیت بزنم؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
منم مثل شما منظم نیست،میخوام کیت بخرم و همین مشکل رو دارم

وای خیلی بده من خیلی وقته جلوگیری اصلا ندارم ولی هیچ خبری نیست گفتم اصلا شاید تخمک ازاد نمیکنم کیت خریدم حالا موندم از کی بزنم توی بروشورش نوشته بود اگ ۳۸ روزه هست دورت از روز ۲۰ فکر میکنم اگر اشتباه نکنم باید کیت بزاری برای من ک یوقتا ۵۰ روز ۵۵ روز طول می‌کشه نمیدونم کی میخوام پریود شم موندم دقیقا باید کی بزارم

اگر قصد بارداری ندارید/حجامت ساقین انجام بدین /منظم منظم میشه

یعنی اگر حجامت کنیم دیکه بچه نمیشیم؟؟ یا این حجامت تنبلی تخمدان رو درست میکنه؟؟ممکنه توضیح بدین؟

یعنی اگر حجامت کنیم دیکه بچه نمیشیم؟؟ یا این حجامت تنبلی تخمدان رو درست میکنه؟؟ممکنه توضیح بدین؟

حجامت ساقین باعث میشه پریودا منظم بشه

از یک پزشک متخصص طب سنتی در مورد بارداری و حجامت بپرسید 

حجامت ساقین باعث میشه پریودا منظم بشه از یک پزشک متخصص طب سنتی در مورد بارداری و حجامت بپرسید 

با یک بار؟؟؟اصول خاصی داره؟؟یا فقط باید حجامت بشه ساقها؟؟چون همسرم حجامت انجام میده برای اقایون اونم عملی یاد گرفته یه طب سنتی بهش یاد داده میتونه برام انجام بده مثل حجامت معمولیه کمره؟

2740
با یک بار؟؟؟اصول خاصی داره؟؟یا فقط باید حجامت بشه ساقها؟؟چون همسرم حجامت انجام میده برای اقایون اونم ...

بله با یکبار منظم میشه

مثل بقیه حجامتها فقط این مورد برای دوتا ساق پا انجام میشه

نت سرچ کنید

وای خیلی بده من خیلی وقته جلوگیری اصلا ندارم ولی هیچ خبری نیست گفتم اصلا شاید تخمک ازاد نمیکنم کیت خ ...

من از روزی که ازدواج کردم جلوگیری نداشتم تو سال ۴هست،بنظرم از روزی که پاک میشی روزی ی کیت استفاده کن تا دوتا خط پر رنگ بیوفته منم میخوام همینکارو کنم

من از روزی که ازدواج کردم جلوگیری نداشتم تو سال ۴هست،بنظرم از روزی که پاک میشی روزی ی کیت استفاده کن ...

شما دکتر نرفتی؟منم یکسال تمام بدون جلوگیری بودم تا قبلش جلوگیری طبیعی یمدتم ال دی میخوردم همراهش

همه میتونن دربیارن تاریخشو میشه روز ١۴ سیکل

یعنی هفت روز که پریودی هیچی هفت روز بعدش حدود روز ١٣ یا ١۴ فولیکول از تخمدان آزاد میشه

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
2706