2737
2739
عنوان

حق با ماست یا اشناهای بی انصاف؟؟؟

236 بازدید | 26 پست

شوهرم یه فروشگاه و تمیرگاه کامپیوتر و لوازم الکتریکی داره و تو کارش ماهره

بعضی اقوام خریداشونو از جای دیگه انجام میدن بعد موقع کاراشون که شد یاد ما میفتن و تازه انتظار دارن رایگان براشون انجام بدیم 

مثلا دوربی مداربسته که سود خوبی داره فروشش رو از ما نمیخرن بعد چند مدت که خراب شد هی زنگ میزنن بیا یه سر خونمون ببین چشه چرا خراب شده بیا تنطیمش کن 

اگرم نریم نارحت میشن 

چرا موقع سود ما میشه غریبه میشن موقع سود اونا میشه اشنا و دوست میشن دراخر هم کاری براشون کردی برا جبران یه پاکت سیبزمبنی بهت میدن از اون بدتر اقوام نزدیک که حق نسلم خودشون میدونن براشون کاری انجام بدی

جای من بودین چه حسی داشتین اگر جای اقواممون بودین چه انتطاری داشتین؟

لطفا لایک نکنید ممنونم .

من راجع به مسائلی که نمیشه کاریش کرد حرص نمیخورم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه تو این تاپیکا میگم

راهش فقط برخورد قاطعی

وقت ندارم ....نمیتونم امروز بیام

و کلا سر دووندن

نه انتظار داشته باشید

نه اجازه سو استفاده بدید

عادت های اتمی و اثر مرکب
2731
همیشه تو این تاپیکا میگم راهش فقط برخورد قاطعی وقت ندارم ....نمیتونم امروز بیام و کلا سر دووندن ...

میگیم بهشون سرمون شلوغه میگن فلان روز فهمیدیم رفتین باغ سر راه یه توک پا بیاین ببینید سیسیتمم چشه 

حالا یه توک پا یه 3 ساعت طول میکشه

لطفا لایک نکنید ممنونم .

رودربایستی تو این اوضاع اقتصادی کاملا بی مورد بهتر وقتی زنگ میزنن همسرتون بگه هزینه تعمیر فلان میشه حدودی من سرم شلوغه شماره یکیو میدم و...

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤حضرت علی علیه السلام🖤

راحت میگفتم باید از اونجایی که خریدید خدمات بگیرید این قانونه و همسرم فقط مشتریاش ساپورت میکنه ضمنا گله کنید که چرا نخریدن و تو چشمشون بکنید فکر نکنن مردم ابلهن 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2740

شما حق دارید البته آشناها معمولا نمیدونن چه خبره بارها برام پیش اومده

منم داییم مدیر مدرسه است اما بچمو پیشش ثبت نام نکردم چون اگه پسرم درس نمیخوند یا میخواستم به مدیر ومعلم انتقاد کنم اون موقع روم نمیشد بردم جای دیگه ولی مشکلات پیش بیاد یادش میفتم  

سراسر زندگی من معجزه بود 

چون از فروشگاه شما باید نقد یا با قیمت بیشتر بخرن اما از فروشگاه های دیگه ممکنه با درصد تخفیف بالا و کد  تخفیف و حتی قسطی براشون ارزونتر بشینه   خودتم بودی سبک سنگین میکردی خرید به صرفه رو انجام میدادی بعدم اگه برای تعمیرات مزد بهش میدن بره نمیدن نره 

من کلا توقع اینجوری از کسی ندارم. نه کار رایگان از کسی میخوام، نه خودم رو موظف میدونم چون فلان کس فامیلمه ازش خرید کنم. از جایی میخرم که قیمتش بهتره، مشکلم پیدا کرد پول میدم تعمیرکار، حالا آشنا یا غریبه برام مهم نیست، وقتی قراره هزینه کنم که دیگه منتی نداره...

شما هم توقع نداشته باش بیان ازت بخرن، بعدا هم خدماتی دادید رک هزینه رو طلب کنید. دیدید اینجورین و پول نمیدن سر بدوونید و نرید تا خودشون بفهمن

رودربایستی تو این اوضاع اقتصادی کاملا بی مورد بهتر وقتی زنگ میزنن همسرتون بگه هزینه تعمیر فلان میشه ...

خوب اقوام رو نمیشه گفت پول بدین بعضیاشون خیلی سود جو هستن 

درعین حال خودشون هیچ کاری نمیکنن 

مثلا شوهرخالش میگه بیا لبتاب خالتو ببر تعمیر کن یعنی حتی نمیارن دم محل کارمون 

میگی خودتون بیارین جور نمیشه بیایم میگن برا خالت کاری کن جای دودی نمیرا

لطفا لایک نکنید ممنونم .
میگیم بهشون سرمون شلوغه میگن فلان روز فهمیدیم رفتین باغ سر راه یه توک پا بیاین ببینید سیسیتمم چشه&nb ...

بگیدازهرحاخریدیدونصب کردن اونابایدبیان 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706