2733
2739

میخوام بدونم عوارض خاصی براتون داشته یا نه؟

پارسال بخاطر از دست دادن جنین ، آزمایش دادم، گفتن بارداری بعدی باید آنوکساپارین و آ اس آ استفاده کنی. دیگه اقدام‌نکردم.  ولی خیلی خیلی ممنون میشم که تجربیاتتون رو بگید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه

منم ۵تا سقط داشتم و  برای بار سوم هست که تو سومین بارداری بم  دارم میرنم.

عوارضی نداشته برام

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
2731
من کع نه اما زنداداشم هم دو سقط داشت فرزند سومش دکتر گفت باید این امپول رو هر روز بزنه 

زندادشتون بچه اش بدنیا اومد؟ مشکلی برای خودش و بچه اش بوجود نیومد؟

نه منم ۵تا سقط داشتم و  برای بار سوم هست که تو سومین بارداری بم  دارم میرنم. عوارضی نداش ...

ای جانم ان شاالله که سلامت بغلش بگیرید 🙏 سومین بار یعنی استفاده کردید و بازم سقط شد؟ یا سه تا بارداری موفق داشتید؟

ای جانم ان شاالله که سلامت بغلش بگیرید 🙏 سومین بار یعنی استفاده کردید و بازم سقط شد؟ یا سه تا باردا ...

نه عزیزم

۲ تا بارداریه موفق دارم و این سومین بارداریمه و از ماه اول دارم میزنم

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
2740

هیچ ضرری نداره خون و رقیق میکنه و به جنین خونرسانی و راحت میکنه بعضی دکترا از اول بارداری میدن که به نظرم کار خوبی میکنن من از ۲۷ هفته استفاده کردم ۱ ماه بعد رفتم سونو خونرسانی مغزمیانی ضعیف بود و هپارین و روزی دوتا تجوبز کرد و آسپرین خونرسانی خوب شد دکتر سونو گفت دکترت به موقع به داد جنین رسید وگرنه مشکل دار میشد .

پیرشدم پیر تو ای جوونی...
زندادشتون بچه اش بدنیا اومد؟ مشکلی برای خودش و بچه اش بوجود نیومد؟

آره به دنیا اومد ولی اخراش دکترا تشخیص دادن کیسه آبش زیادی آب داره و باید سزارین بشه موقع زایمان هم نا سه دور دور گردن بچه پیچیده بود و اکسیژن خدنه نوزاد پایین اومده بود نوزاد در حال مرگ بود ولی به لطف خدا زنده موند

آره به دنیا اومد ولی اخراش دکترا تشخیص دادن کیسه آبش زیادی آب داره و باید سزارین بشه موقع زایمان هم ...

وای خدا رحم کرده. ممکنه یعنی بخاطر آنوکساپارین بوده باشه؟ 

2706